Головна / Конкурси / 7 ідей веселих конкурсів для корпоративу на Новий рік 2019

7 ідей веселих конкурсів для корпоративу на Новий рік 2019

Важкі робочі будні настільки стомлюють людину морально і фізично, що іноді хочеться як – то розслабитися, забувши про навалилися проблеми і суєті, по душам поспілкуватися з друзями, колективом по роботі за парою трійкою келихів пива чи чогось міцнішого. Послухати смішні історії, курйози, що відбулися з ким – небудь, розповісти про свої прикольних юморних моментах, в загальному, відтягнутися, так би мовити, по повній. Оскільки попереду гряде новорічний гудеж, практично на всіх підприємствах і фірмах намічається святкові розважальні заходи з приводу завершення трудового року. У них, як правило, беруть участь всі співробітники. Так ось, щоб сабантуй пройшов на ура, ми пропонуємо вам як – то урізноманітнити програму застілля. Для цього нами підготовлено конкурси для корпоративу на Новий рік 2019 кумедні і зовсім різні. Прийміть їх до уваги, перегляньте наші відео і робіть свої висновки, потрібно це вам чи нет.

Конкурс «Дозвольте відрекомендуватися»

Даний конкурс, що проводиться на Новий рік 2019, буде дуже доречним в такому колективі, де є люди, які зовсім один одного не знають або ж знайомі лише поверхово. Отже, кожен присутній на корпоративі отримує аркуш паперу, ручку, фломастер або олівець одного кольору. Завдання полягає в тому, щоб намалювати свій портрет і виділити будь – яку деталь, яка допоможе його впізнати серед інших «портретів». Це може бути:

  • будь – якої аксесуар (годинник, шпилька, браслет, кулон),
  • предмет одягу або взуття (піджак, туфлі, краватка, корсет),
  • елементи зовнішності (родимка, зачіска, татуювання та інше).

Якщо конкурсант хоче зобразити, скажімо, блакитна краватка або червоні туфлі, а олівець, який він отримав від ведучого, має зовсім не такий колір, можна помінятися зі своїм колегою (що також дозволить налагодити контакт). Ведучий збирає всі портрети і по черзі показує кожен з них колективу. Для кожного портрета повинен бути знайдений «оригінал». Той, кому вдасться викрити найбільшу кількість портретів, стає переможцем і отримує подарунок від ведучого. Ось так можна здорово провести корпоратив на Новий рік 2019.

«Новорічне караоке»

Для проведення конкурсу на Новий рік 2019 потрібно буде вибрати кілька учасників, 2 або 3. Бажаючі з колективу отримують капелюх, сумку, шапку або будь-яку іншу тару. По черзі кожен з них повинен виконати новорічну пісню (можна використовувати караоке або ж співати без музичного супроводу). Під час виконання потрібно ходити по залу і збирати гроші від решти присутніх. Виручка кожного з учасників на корпоративі підраховується і вибирається переможець, чиї вокальні дані були найкращими. Зверніть увагу: перед початком, обов’язково слід повідомити публіці, скільки учасників буде виконувати пісні, щоб люди могли розподілити власні ресурси. Цілком логічним буде запитання, куди подіти гроші конкурсантів? Можна їх витратити на подальше продовження банкету, купити пляшку дорого алкогольного напою або залишити «чайові» офіціантам, які обслуговують банкет.

«Інтелектуальний»

В даному конкурсі для корпоративу на Новий рік 2019 з колективу бажаючих формуються дві команди по 4 учасники. Кожен з учасників отримує 2 аркуша паперу, на яких написано по одній букві. За допомогою маленьких голочок, шпильок або скотча необхідно прикріпити один лист на живіт, а другий на спину. Таким чином, кожен учасник має дві літери. Кожна з команд повинна за п’ять хвилин скласти якомога більше слів з тих букв, які є. Після закінчення цього часу, за допомогою побудови в лінію, конкурсанти повинні скласти всі слова, які були ними придумані. Переможцем стає та команда, хто складе якомога більше слів і правильно їх покаже.

Конкурс «Дивилки»

Дана гра вже давно не новинка, вона досить популярна при проведенні різного роду урочистостей, в тому числі новорічних корпоративів. Однак, варто зазначити, що вона є чудовим психологічним конкурсом, який допоможе звернути на себе увагу і непогано повеселитися. Для його проведення на Новий рік 2019 необхідно сформувати з бажає колективу дві команди: чоловічу і жіночу. Ставимо два стільці на відстані 50 – 70 см один від одного. Перша пара гравців сідає обличчям до одна одній, і ведучий оголошує про початок змагань. Той, хто перший моргне, відведе погляд або ж засміється, вибуває з гри, а на його місце сідає наступний учасник і розвага триває. Таким чином, в кінці гри залишиться самий «окатий» учасник, який і стане переможцем. Ця весела гра чудово підходить для свят, де присутня велика кількість людей.

«Підрахуй – ка»

Кількість учасників цієї гри може бути необмеженим. Взяти участь зможе кожен бажаючий. Отже, ставимо стілець, спиною до якого стає конкурсант. Ведучий розкладає на стільці певну кількість ручок, фломастерів або олівців. Важливо, щоб гравець не знав, скільки саме олівців знаходиться на стільці. Як тільки все готово, учасник сідає на стілець, його завдання полягає в тому, щоб своєю м’якою точкою підрахувати кількість олівців, яке розклав ведучий. Після того, як відповідь буде готовий, він може встати і самостійно підрахувати, скільки ж олівців було насправді під його попою. Далі бере участь в конкурсі наступного бажаючий і всі маніпуляції повторюються. Можливо повторне участь, при бажанні гравця поліпшити свій результат перед колективом. В кінці гри вибирається найшвидший і точний гравець. Щоб на корпоративі було цікаво і не нудно на Новий рік 2019, обов’язково слід включити в свій сценарій дане розвага.

Конкурс «Солодкий поцілунок»

Для участі в конкурсі на Новий рік 2019 з присутнього колективу вибирається два бажаючих людини: жінка і чоловік. Завдання досить проста: як тільки ведучий дасть команду, учасники повинні поцілувати в щоку всіх присутніх протилежної статі, які перебувають в залі на корпоративі (в тому числі тамада, ведучий, музиканти та офіціант). Той, хто впорається із завданням швидше і стає переможцем. Безумовно, ця вульгарна гра підійде для компаній, де кількість чоловіків і жінок буде приблизно однаковим.

Конкурс «Вилки – щупальця»

Щоб провести цей конкурс для корпоративу на Новий рік 2019 колективу слід знати, що завдання цієї застільної гри полягає в наступному: необхідно розпізнати предмет, що лежить перед учасником на столі, коли очі його зав’язані. Однак справа не з простих, оскільки руками чіпати нічого не можна, для цієї мети потрібні дві вилки. Завдання ведучого – підготувати реквізит заздалегідь: яблуко, крем, ручка, м’яка іграшка, цукерка, ножиці і т. П. Представлене змагання проводиться на час. Кожному гравцеві для розпізнання дається 2 хвилини, під час яких він може задавати навідні питання для полегшення. Наприклад: «Це можна їсти?», «Це пластмасова річ?» І т. Д. Відповіді ведучого: «Так» або «Ні». Ось таким чином можна здорово розважитися. Не вірите, спробуйте самі!

Наостанок

Ось і підійшла до свого завершення наша стаття, яка запропонувала вам деякі смішні конкурси для корпоративу на Новий рік 2019 проводяться. Простота задуму розважальних ігор, оригінальність виконання, маса несподіванок і веселий сміх, все це розслабить зібрався колектив, зблизить його, розкриє масу прихованих талантів і просто потішить всіх учасників і глядачів. Позитивні емоції, отримані в результаті масового веселощів, надовго залишаться у вашій пам’яті і на фото! Зі святом вас, дорогі друзі! Більше посмішок, дружнього спілкування і позитиву!

Дивіться ще

Сценарії на Новий рік 2019 для підлітків

Якщо ваша дитина захотів провести новорічну ніч разом зі своїми друзями, не варто його відмовляти, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *