Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки

Хтось враховує астрологічні прогнози, намагаючись уникнути потенційних клопоту, інші їх просто ігнорують. Гороскоп на 2019 рік для Бика – це в першу чергу акцент на наполеглива праця, прагнення досягти певної висоти, при цьому враховуючи час для відпочинку і спілкування з рідними. Власне рік Свині підготував бикам багато цікавих сюрпризів, вражаючих особистими форматами.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

Якщо вірити астрологічним прогнозам, народжені під цим знаком явно виділяються серед однолітків. Вони кремезні, і навіть старше виглядають. Неможливо сказати, ніби це лідери і працюють в команді. Бики рідко враховують сторонню думку, тому ніколи не залишаються непоміченими, поза узагальнених тенденцій, щоб привернути увагу людей. З приводу цілеспрямованої діяльності, якщо представники знаку ставлять завдання, то все виконують грунтовно, обов’язково доводячи до кінця, щоб порадіти чудовим підсумками. Характер в даному випадку консервативний, тому Бики не намагаються відкрити для себе щось нове, просто йдуть второваною дорогою, припускаючи, що будь-яка інновація, як швидкоплинне бачення. В цьому випадку вкрай важливий домашній затишок, спілкування в дружній компанії, де відносини з людьми підтримуються роками. Бик обожнює діток, вважається вірним сім’янином, завжди піклується про власну родину. Він не відвідує гучні дискотеки, не бере участі в нічних заходах, але при цьому вважається комунікабельною людиною, завжди готовим підтримати бесіду на певну тему.

ГОРОСКОП ДЛЯ БИКА

Люди-Бики повинні підготуватися до відповідального життєвого етапу. Чи не дивлячись на те, що інформація для представників сильної і слабкої половини суспільства позитивна, не виключені нюанси, де доведеться проявляти стійкість свого характеру. Серйозні випробування провокують конфліктні ситуації з родичами і близьким оточенням. З урахуванням того, як Бик сприймає критику, настільки ж зуміє проконтролювати скоєні вчинки, все буде мирно, а головне – без проблем. Фахівці наполягають на тому, що потрібно не розслаблятися, при цьому не забувати про певні цілі і поточні завдання. Якщо пропустіть хоч трохи дорогоцінного часу, то удача покине, сівши на плече сторонньої людини. Попереду настають серйозні події, здатні спровокувати проблеми і нервові виснаження. Причиною всьому надлишок терпіння і небувала скритність. Це просто невиправдано, навіть доктора наполягають, що слід час від часу позбавлятися від вантажу проблем, не нести на собі сторонню відповідальність. Для цього не обов’язково стабільно підвищувати голос, щоб зірватися на близьких людях. Досить 1 раз в 2 тижні добре відпочивати на природі, щоб подихати свіжим повітрям.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ БИКА-ЖІНКИ

Якщо говорити про представниць слабкої статі, вони терплячі і вкрай турботливі. Ті дівчата, що народилися в рік Бика, можуть витерпіти масу негараздів, мовчки справляючись з образами. Дане положення речей здатне спровокувати непередбачені зриви, що негативно позначається на моральному стані в цілому. Слід дати повноцінний відпочинок нервовій системі, а от фізичні навантаження краще скоротити. Не можна сумніватися, що втрачене здоров’я не повертається. До праці слід залучати інших членів родини, щоб повністю взяти на себе тягар відповідальності.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ БИКА-ЧОЛОВІКИ

Бики нескінченно орють, несуть на собі загальні турботи. У 2019 вони теж будуть дивуватися повної зайнятості, до того ж, як на роботі, так і в навчанні, з метою досягти успіху завдяки індивідуальному праці. Важливо вчасно зробити зупинку, щоб подумати про власне здоров’я. Є сенс скорегувати харчування, щоб не споживати шкідливу їжу, на увазі мається все жирне і копченості, консервовані продукти. Як би важко не було працювати, байдикувати також немає сенсу, особливо саме час зав’язати з алкогольними напоями. Ті, хто курить, повинні більше часу приділити спорту, зокрема ходьбі, плавання, йогу, іншого.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ БИКА

Сімейні стосунки вийдуть на перший план, адже нині це їх єдина віддушина. При оптимальному розподілі важливих аспектів близьке оточення не просто підтримає, а й подарує тепло, турботу. Ні в якому разі не рекомендується не звертати уваги на прохання, а саме – провести разом час, даний шанс не можна упускати, навіть всупереч завантаженості на робочому місці. Це, як відмінна можливість укріпити відносини в родині, вносячи корективи в зв’язок між партнерами. Більшість сімейних Биков в поточному році випробують радість, власне, не виключено, що незабаром на світ з’явиться довгоочікуваний малюк. Сфера відношення не передбачає вад, будинки пануватиме гармонія, розуміння, ніжність, слід тільки частіше слухати те, що говорить близьке оточення. Спокій в такому плані не можна порушувати ніякими зрадами, обман розкриється, а затишне житло стане зоною бойових дій. Ні в якому разі не шукайте пригоди на стороні, щоб внести романтику у відносини, зокрема, у 2-й половині року. Самотні Бики в поточному році зобов’язані придивитися до власних колег. У рік Свині обов’язково сформується ідеальна пара, тому не можна пропускати оптимальний момент. Нині не виключено, що вийде зануритися в відносини, знайти поруч близької людини, готового стати надійним партнером в сім’ї. Чи не дивлячись на несподівану можливість зустріти любов, в рік Свині Бики повинні побоюватися корисливих людей. Чи не дивлячись на підлогу, не виключено що лестощі буде прийнята, як захоплення, все гроші розтратять на недостойного людини.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП

За якусь старанність належить приємне фінансову винагороду, але не можна забувати, що Бикові властиво збирати гроші, а не витрачатися. Йому потрібно оптимально розподілити гроші, як досвідченому і продуманому людині, щоб обійти стороною різноманітні казино і не робити вклади в невиправдані фінансові піраміди. Також важливо, що особливо небезпечний час для розтрат – березень, більш того, всі літні місяці. Що стосується загального прогнозу для представників сильної і слабкої половини суспільства – краще зберегти сили і акцентувати увагу на здоров’я. Ті, хто стабільно консультуються з терапевтом, плюс дотримується ЗСЖ – в цілому будуть жити без особливого клопоту. Якщо йде зловживання алкоголем, сигаретами і так далі – бажано від цього відмовитися, щоб приділити більше часу приємного проведення часу. В іншому випадку просто погіршиться самопочуття, з’являться напади паніки і депресії. Це однозначно небезпечно, краще бути активним, ніж відчувати деяке нездужання.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ БИКА

Не варто занадто багато працювати, інакше можна «згоріти». Свинка прагне багато працювати, але при цьому досить відпочиває, важливо стабільно копіювати лінію її поведінки. Зокрема, Бики, які на шляху до поставленої мети можуть не помічати, що рухаються з останніх сил. Не варто віддавати все заради результату, досить працювати в задоволення, знос тут буде зайвим. Результат не змусить себе довго чекати, а фінансову винагороду по праву вразить. Бикам властива прямота і довірливість, не варто вірити занадто яскравій рекламі, з різними пропозиціями за вигідною вартості. Це ідеальний спосіб уникнути обману і збагатитися в грошовому плані. З метою не постраждати від шахраїв і не вестися на цікаву акцію, краще порадитися з досвідченим людиною. У моментах економії не варто гарячкувати, адже реальні товари коштують певну суму грошей.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік

Людям, які з’явилися на світ у рік Бика, досить складно відмовити собі в динамічному времяпровождении. Ліниве протікання подій буде переслідувати Биков, пропонуючи їм провести час перед телевізором, поспати зайву годину. Якщо роботи буде в надлишку, то не можна нехтувати можливістю добре відпочити. Важливо осмислити, наскільки це цінно для організму, а після робити певні висновки. Слід стабільно вчитися відрізняти потенційний відпочинок від неактуальною активності. Покровителем року виступає Свиня, тому вона може підкласти багато проблем. Цінно знайти оптимальний баланс між розслабленням і роботою, якщо відмовляти у відпочинку, то напевно нашкодите здоров’ю. Грамотний розподіл всіх життєвих аспектів дасть шанс зберегти не просто високий рівень працездатності, але і позитивно відіб’ється на настрої. Ті Бики, які стануть уважніше прислухатися до самопочуття, не зазнають особливих нездужань, втома не порушить їх ритм здоров’я. Не виключені тільки фізичні нюанси, ті, хто відчуває втому, стануть марно працювати і можуть впасти в депресію, хоча в дійсності результативність висока. Щоб зберегти здоров’я, а ще повноцінно відпочити, краще приділити час подорожей в колі родини або друзів. Не варто їхати за океан, щоб відновитися фізично і морально, можна відправитися на обласну базу відпочинку в сусідньому населеному пункті.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДЖЕНІ НА РІК БИКА

Ті, хто з’явився на світ у рік Бика, вважаються скромними і слухняними громадянами. Вони терплячі і небагатослівні, вважають за краще наполегливо рухатися до мети, проявляючи особисту витривалість. Рідко це егоїстичні люди, вони більше акцентують увагу на спокої, щоб не втрачати самовладання. У люті моменти краще далі триматися від Биков, адже гнів неконтрольований, не має певних меж. Серед тих, хто народився в рік Бика:

 • Михайло Кутузов,
 • Наполеон Бонапарт,
 • Мадлен Олбрайт,
 • Уоррен Бітті,
 • Джон Бон Джові,
 • Джев Бріджес,
 • Ентоні Хопкінс,
 • Річард Бартон,
 • Барбара Буш,
 • Чарлі Чаплін,
 • Джавахарлал Неру,
 • Джек Ніколсон,
 • Білл Косбі,
 • принцеса Діана.

Дивіться відео з характеристикою знака Бик:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи: жінки і чоловіки

Незалежно від часу люди намагалися дізнатися, що їм готує потенційний рік. Наше покоління в даному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *