Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки

Люди, які народилися в рік Дракона, зобов’язані не забувати, що від реакції на потенційні події залежать деякі нюанси. Не можна занурюватися в емоційний вир, адже це лише ускладнює сприйняття поточних подій, так можна зіпсувати відносини з оточенням. Доступно докласти зусиль з метою уникнути неприємностей, досягаючи успіху в різних життєвих сферах.Что ж обіцяє чоловікам і жінкам гороскоп на 2019 рік для Дракона?

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

Якщо людина народилася в рік Дракона, він дивує своєю харизмою і кмітливістю, вважається неординарною натурою. В даному випадку мова йде про цікавих людей, які випромінюють енергію, а також дивують своїми талантами. При цьому у Драконів однозначно незвичайне світогляд, цікава фантазія, це дозволяє їм стабільно залишатися в центрі уваги. Представники знаку впевнені в собі, тому часто акцентують увагу на особистих перевагах. Нудьгувати родичам Драконів не доводить, з їх приходом у людей піднімається настрій, відчувається справжній свято, вони є «душею компанії». Дивує творчий потенціал, якесь цікавість, відсутність кордонів. Зазвичай захоплюються цікавим бізнесом, мають хобі, розвивають ремесло. Ті, хто не вміють сидіти на місці, швидко втрачають інтерес до подій, намагаючись проконтролювати процес. Бажання просуватися вперед призводить до постійного пошуку доходу. Драконів відносять до прекрасних співрозмовникам, які намагається проаналізувати наявну інформацію. На першу вимогу приходять на допомогу, але рідко доводять справу до кінця. Їх відносять до категорії везучі громадян, але доля буває непередбачуваною.

ГОРОСКОП ДЛЯ ДРАКОНА

Рік для представників знака вийде непростим, тому в виразах і вчинках не завадить обережність. Підвищена емоційність здатна збивати з пантелику, порушуючи сприйняття реальності, псуючи відносини з близьким оточенням. Ті, хто встиг завести сім’ю, порадіють гармонії, щасливим відносинам. Самотні представники знаку зобов’язані готуватися до кардинальних змін особистого характеру. Не виключено знайомство з потенційною другою половинкою, головне не розгубитися і скористатися настільки неймовірним шансом.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ДРАКОНА-ЖІНКИ

Представниці слабкої половини суспільства виявляться на висоті, при цьому шарм в поєднанні з чарівністю виявляться, як притягальна сила для чоловічої статі. Так як покровителем виступає Свиня, корективи внесуть спокусниці. Їх м’якість у поєднанні з поступливістю, більш того, дипломатією, обійдуть стороною непередбачені конфліктні ситуації. Найчастіше така жінка впевнена в собі, не піддається критиці, не слухає чужу думку. В принципі вона холодна, трохи зарозуміла. В основному змушує інших виконувати особисту роботу. Дівчата-Дракони вкрай талановиті, вони можуть реалізувати цілі до кінця життя, ведучи за собою величезний колектив. Тут розвинені якості лідера, не потрібно вказувати на завдання, рішення приймаються, ніби належне.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ДРАКОНА-ЧОЛОВІКИ

Дракона вважають особистістю, до якої зазвичай прислухається оточення, так як всі інші дорівнюють по ньому. У даній ситуації ні в якому разі не можна забувати про самовдосконалення. Тобто оптимально залишатися напоготові, іноді вдаючись до самокритичності. Ще точно як інші представники гороскопу, дракони будуть переживати багато неординарних подій. Цей чоловік зазвичай користується увагою жінок, там, де він з’являється – завжди відчувається хвиля захоплення. Зазвичай виступає центром уваги, але ці риси іноді мають негативні наслідки. Так як Дракон розпещений увагою, його авторитарність на межі з егоїстичністю. Він стабільно придумує закони, які хоче нав’язати оточенню. Ця самовпевненість заважає побудові грандіозних планів, в результаті все починається з ентузіазмом, а завершується безрезультатно.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ ДРАКОНА

Ті, у кого є сім’я, не повинні переживати про потенційні проблеми в даній сфері. Крім деяких аспектів, труднощі виникнути не повинні. Велику частину нового року в родині передбачена лише любов і ніжність, це і є основа для побудови міцного шлюбу. Нехай ніхто не хоче працювати над собою, але Дракони повинні піти всупереч особистої волі. Рекомендується навчитися своєчасно вирішувати конфлікти, якщо мова йде про спілкування з сім’єю, не варто давати родичам привід для непередбаченої сварки. Чи вдасться винести урок, що контроль емоцій сприяє приємному результату ситуації. Просте рішення – уникнути розмови на підвищених тонах, переводячи все в жарт. Особливістю року вважається висока ймовірність появи дітей від чоловіків, які також представляють стихію Вогню. Очевидно, що краще заздалегідь розподілити сили і дотримуватися плану, готуючи моральне і фізичне підставу. Ті, хто пов’язав себе узами шлюбу, точно стануть батьками, проблеми не виникнуть, любовні відносини перевершать очікування. Неодружені представники знака повинні ретельно вибирати партнерів, важливо не поспішати одружуватися, хоча пасивне перебування в стороні теж не дасть результату.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП

Дракони завжди ставлять перед собою мету, зумовлюючи етапи і методи, також варіанти її реалізації. Особливо потрібно акцентувати увагу на засобах, тому Дракон не шанує підлість, хоча може обдурити в найнесподіваніший момент. Саме Свиня внесе власні корективи, будь-які спроби привласнити чужі заслуги закінчаться марно, репутація зіпсується. Краще спробувати уникнути бажання – звеличити особистий внесок у спільну справу, потрібно все міряти по особистим силам і можливостям.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ ДРАКОНА

За гороскопом настійно рекомендується виключити потенційні спроби шахрайства, більш того, зміни фактів. Обман буде швидко розкритий, а повага оточення вже не вийде повернути. У рік Кабана Дракони повинні бути уважніше, чи не лицемірити, такі вчинки явно залишаться непоміченими. В принципі Дракони зрадіють удачі в деяких починаннях. Коли йдеш до мети всупереч обставинам, то досягнеш доброго результату. Ще Дракони зуміють вирішити поточні завдання, головне, працювати чесно і наполегливо, тоді фортуна порадує певними подарунками. Успіх гарантований тим, хто багато працює, має пристойні накопичення, вважає за краще розумно економити, а не смітити заробленими грошима.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік

Найскладніший аспект ведення здорового способу життя – подолання стабільної нервової напруженості. В цьому році не виключені скачки агресії, але саме вони можуть позначитися на самопочутті, події в певних життєвих сферах. Якщо не вдається виключити емоційну напругу, то в середині року Дракони відчують нездужання. На стресовому фоні може боліти шлунок, відчується прилив негативу, його слід придушувати, щоб позитивні моменти тільки покращували настрій, заспокоюючи попутно психіку. Без винятків Дракони повинні бути більш активними у всіх життєвих аспектах, також і у відпочинку. Основна проблема в цьому випадку – перевантаження, нерви, а це все легко нейтралізувати за допомогою бігу, прогулянок, відпочинку. Тихе хід по парку з людьми, які приємні в звичайному житті, дозволить зняти нервову напругу. Крім усього сказаного, тим, хто не має значення, краще кардинально поміняти проведення часу, гуляти в компанії, заводити знайомства, відвідувати гучні заходи. Якщо вже є сім’я, все вищевказане – протипоказано. Краще зупинитися на відокремленому времяпровождении, поїхати в село до родичів, на відомий курорт або в санаторій. Психологічний відпочинок в цьому випадку виражений зустріччю з близькими друзями.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДЖЕНІ НА РІК ДРАКОНА

Якщо вірити гороскопу, Дракони від народження отримують могутність, притому стабільно рухаються до поставленої мети. В основному у них небувало сильний характер, можуть боротися до кінця, але при цьому не ігнорують дружні і сімейні зв’язки, відносячи себе до благородних людям. Дракони, всупереч обставинам, хочуть бути лідерами, у них є авторитет серед колег, повага серед друзів. Крім цього, представники знака дивують цікавими якостями, і тому прикладом деякі знаменитості:

 • Аль Пачіно,
 • Майкл Дуглас,
 • Марлен Дітріх,
 • Рінго Старр,
 • Пласідо Домінго,
 • Грегорі Пек,
 • Джон Леннон,
 • Мартін Шин,
 • Фрідріх Ніцше,
 • Микола Другий,
 • Зигмунд Фрейд,
 • Бернард Шоу,
 • Льюїс Керол
 • та інші.

Дивіться відео з характеристикою знака Дракон:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Щура: жінки і чоловіки

В цілому для Щурів рік Кабана буде спокійний, без особливих потрясінь. Життя стане протікати рівно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *