Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки

Ті, хто народився в рік Кролика (Кота), виявляться вражені різними подіями. Фахівці наполягають, що майже в будь-якій життєвій сфері з’явиться багато варіантів розвитку подій. Для тих, хто не зможе досягти золотої середини, передбачені труднощі, інші ж насолодяться власним успіхом. Деякі представники знаку зберуться з силами, і зможуть вплинути на низку подій, які потребують балансі. Нижче познайомимося з більш докладним гороскопом на 2019 рік для Кролика.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

Доля приготувала для Кроликів безліч неординарних поворотів, деякі з них зовсім стануть перед небувалим вибором. В принципі, реально вистояти всі випробування, якщо знаходити оптимальні рішення, прислухатися до близького оточення, акцентувати увагу на справедливості, намагатися досягти мети всупереч обставинам. Краща риса представників знака, природно доброта, і в цьому році вона окупиться з лишком. Коти не є бійцями, але у них розвинені дипломатичні здібності. Вкрай цікаво, що для реалізації мрії вони ніколи не поступаються особистим принципам, які не зраджують дорогих людей. Вражає відмінне почуття гумору, якась самоіронія, а також збереження душевної рівноваги. У цьому році вийде знайти багато нових друзів, а колеги та партнери проявлять особисту повагу. Якщо будете замикатися в собі, то вдастеся меланхолії, тому краще зібратися з силами, з метою повернутися до активного життя, побудувати плани на майбутнє.

ГОРОСКОП ДЛЯ КРОЛИКА

Буквально в зимовий сезон Кролики відчують приплив емоцій, а також беззаперечне бажання розвиватися в творчому плані. Воно проявиться в різних життєвих сферах. Ідеальний період, щоб кардинально поміняти професійний рід діяльності, а може і місце проживання. Більшість людей просто не розуміють, що все нове – це відлуння минулого. Дитячі захоплення здатні стати джерелом потенційного прибутку, а то і бізнесу. Може бути, за підтримки старих товаришів, Коти будуть врятовані від самотності. Спілкування з друзями, яких не бачили кілька років, в корені змінить протягом життя. У рік Кабана краще більше часу приділяти дому, роблячи його затишніше, до того ж не відмовляйте собі в поїздці за кордон або перспективної ділової зустрічі.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ КРОЛИКА-ЖІНКИ

Дівчата в цьому році принесуть у власне життя небувалі і довгоочікувані зміни. Особливо це стосується деяких речей, зачіски, а може і життєвого стилю в цілому. Ті, хто постійно перебуває вдома, повинні все частіше бувати в гостях, відвідувати цікаві заходи. Дами, активно будують кар’єру, зобов’язані частіше погоджуватися на зустрічі з шанувальниками, інакше так і не зв’яжуть себе узами шлюбу. Не завадить наявність хобі, здатного відновити душевну рівновагу. Чи не дивлячись на вікову категорію, представниці слабкої статі не потребуватимуть чоловічій увазі, адже його виявиться в надлишку. З приводу відносин, напевно виникнуть складнощі з підвищеною ранимою, а також загостреним почуттям боргу перед батьками. Повірте, в сварки слід вносити менше драматизму, а також не потрібно стабільно згладжувати гострі кути, ігноруючи недоліки обранця. Лише самі спокійні і добрі дівчата знайдуть щастя, інакше доведеться терпіти причіпки деспота. Слід прислухатися до інтуїції, з метою уникнути засмучення у відносинах, їх простіше розірвати, ніж півжиття провести в стражданнях. Досить відкрити своє серце, і любов обов’язково прийде.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ КРОЛИКА-ЧОЛОВІКИ

Чоловіки в поточному році отримають можливість, яка дозволить змінити життя в корені, стати щасливішими і благополучніше. Основне завдання – не відмовлятися від перспективного зростання, новій посаді, так як зайва обережність в поєднанні з лінню приведуть до незворотних наслідків. Краще зараз освоїти іншу професію, ніж все життя шкодувати про те, чого не зробили. Фахівці застерігають у виборі нових друзів, є багато корисливих людей. Підлабузники і шахраї можуть шукати нову жертву, і саме Коти найчастіше з ними стикаються. Довіряйте інтуїції, з метою мінімізувати спілкування з людьми, які не подобаються за складом характеру. Тільки інтелігентні і дотепні представники знака користуються жіночою увагою. Холостяки страждають від напору протилежної статі, адже пані кваплять обранця до весілля. Одружені хлопці не повинні давати приводу подружжю, інакше скандалів не уникнути. Краще виключити недомовленості, особливо з діловими партнерами.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ КРОЛИКА

Сімейна ідилія вийде двоякою, хтось відчує себе беззаперечно щасливим, а інший відчує, ніби наближається виверження вулканічної лави. Вся справа в тому, що Коти, ніби автори історії своєї сім’ї, від їх поведінки залежить, як розвиватиметься сімейне життя. Бажано відмовитися від стандартної манери спілкування, адже не можна повчати всіх підряд, розповідати, що і коли робити. Коли хтось дратує людей, то йому доводиться нерідко стикатися з конфліктними ситуаціями. Сім’я не є відповідним полем для скандалів, тому, доклавши трохи зусиль, ви зробите відносини з другою половинкою гармонійніше і спокійніше. Зайва емоційність тільки зашкодить, зараз саме час подумати про поповнення в родині. Якщо вийде народити малюка, то щасливі батьки стануть поважати один одного ще більше. З приводу неодружених Кроликів, вони теж можуть відмовитися від даного статусу, стати батьками, придбати свій житловий простір. Купівля квартири залежить від спільної праці, відносини – від особистості Кота. У рік Свині передбачено багато спілкування, в родині стане панувати тільки рівноправність і повагу. Нині рекомендується працювати над особистісними якостями, це робить представників знака привабливіше в очах протилежної статі. Головне – постаратися позбутися від негативних якостей, і тоді буде ще більше шанувальників. Не варто змагатися за увагу, любов нагряне несподівано.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП

З приводу фінансової стабільності, не рекомендується очікувати, що рахунок буде постійно збільшуватися. Нехай роботу ви виконуєте на належному рівні, кількість втілених в життя проектів не відіб’ється на зарплаті, тому врахуйте всі аспекти відразу. Деякі Кролики отримають зароблені кошти трохи пізніше, плюс трудова інтенсивність може привести до довгоочікуваного зльоту по кар’єрних сходах. Також Котам слід приготуватися до того, що у них трапляться великі витрати, може бути, вдасться вкласти гроші в компанію, або розширити поточний бізнес, отримати ще 1 освіту, поїхати за кордон. Передбачено багато спокус, серед яких обновки в гардеробі, інтерпретація інтер’єру, подарунок близькій людині. В цілому, фахівці кажуть, що Кот напевно залізе в борги, які вкрай складно виплатити. Краще грунтовно все обдумати перед тим, як взяти велику суму. Особливу радість принесе нерухомість і довгоочікувана реалізація особливого проекту.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ КРОЛИКА

Протягом року Коти будуть терзати себе різноманітними бажаннями. Їм захочеться просунутися по кар’єрі, по максимуму відпочивати, проводити час в колі сім’ї, практично не працювати. Самотні представники знаку зобов’язані враховувати думку другої половини, інакше в родині з’являться проблеми. Прикладайте зусилля з метою відшукати баланс між різними життєвими сферами. Родичі зажадають більше уваги, це і ускладнить врегулювання особистих проблем. Якщо правильно все зробити, то чисельність бажань зменшиться, головне не йти з головою в роботу. Також неминучий момент – показати себе краще, ніж колеги, і це їм явно не сподобається. Оптимально вдатися до довірчих відносин, які передбачають рівноправність. Акцентуйте увагу на чесності, адже присвоєння сторонніх заслуг, більш того, шахрайство приведуть до того, що Кролика підставлять близькі друзі.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік

Щоб гарненько розслабитися, потрібно влаштувати культурний відпочинок. Підійде відвідування театру, а також виставки, це дозволить дізнатися громадську думку на певну тему. Крім того, слід дотримуватися правильного харчування, щоб не порушувалася рухова активність. Нині можна серйозно поправитися, а це і буде підставою для ряду захворювань. Труднощі виникнуть у тих Котов, які приділяють мало уваги власним зубам і травному тракту. Нерегулярні перекушування обернуться гастритом, а може і виразкою. Якщо стежити за самопочуттям, то рік Кабана завершиться без особливого клопоту.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДЖЕНІ в РІК КРОЛИКА

У Котов (Кроликів) нереальне чарівність, вони успішні в різних починаннях, можуть дати зухвалу відповідь недоброзичливцям. Знак досить велелюбний, здатний зацікавити протилежну стать аристократичністю, гострим розумом, почуттям гумору. Серед відомих особистостей, які народилися в рік Кота:

  • Марія Кюрі,
  • Альберт Ейнштейн,
  • королева Вікторія,
  • Лев Троцький,
  • Анджеліна Джолі,
  • Анастасія Волочкова,
  • Сергій Звєрєв,
  • Настя Каменських,
  • Лоліта Мілявська,
  • Інгрід Бергман.

Дивіться відео з характеристикою знака Кролик:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи: жінки і чоловіки

Незалежно від часу люди намагалися дізнатися, що їм готує потенційний рік. Наше покоління в даному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *