Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2019 рік для Щура: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Щура: жінки і чоловіки

В цілому для Щурів рік Кабана буде спокійний, без особливих потрясінь. Життя стане протікати рівно і плавно, попутно дивуючи своєю передбачуваністю. Нехай представники знаку здатні прискорювати розвиток подій, вони в курсі, що попереду чекає виключно успіх. Що ж обіцяє детальний гороскоп на 2019 рік для Щура?

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

Удача стане супроводжувати в різних життєвих сферах, так як Кабан давно встиг оцінити цілеспрямованість знака, його енергетику, любов до оточення і нескінченну винахідливість. Ті, хто народився в рік Щура, володіють незвичайною харизмою, з ранніх років безпосередньо користуються даром. Оточення самостійно до них тягнеться, тому завжди залишається можливість вибрати товаришів або життєвого супутника. Майже нікому не вдається маніпулювати Щурами, але самі вони це роблять приховано, люди не помічають підступу. Звичайно, це не робиться заради вигоди, просто представники знака воліють бути вище, беручи на себе роль головнокомандувача. Життя в поточному році виявиться гармонійної, передбачено багато перемог, головне, акцентувати увагу на цілеспрямованості, а також вирішувати завдання всупереч перешкодам, яке трапляється на шляху. Власне ризик підігріває інтерес до обраної справи.

ГОРОСКОП ДЛЯ ЩУРА

Фахівці обіцяють Щурам стабільність, адже тут враховуються особливості характеру. В принципі не буде якихось динамічних подій, а також доленосних зустрічей, більш того, непередбачених доленосних поворотів, хоча все в Ваших руках. Кожне рішення або вчинок припускають певний вплив не тільки на потенційний рік, а й на більш тривалий період. За гороскопом Пацюкові ні в якому разі не можна кидати камені в чужу сторону, краще зібрати всі сили з метою закласти фундамент будинку. Час не особливо сприятливий, щоб завершити серйозні проекти, але оптимальне для старту нового етапу, що дозволяє досягти піку на обраному шляху. Вдалий період для тих, хто займається соціальним працею, хатніми справами, сім’єю, землею, піднімає на ноги молодше покоління, попутно розвиваючи інтелектуальні і духовні здібності.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ЩУРА-ЖІНКИ

Сприятливий час для тих, хто жадає звити гніздечко, відчути принади материнства. Якщо дівчина вже ростить діток, то чадо, зачате в цьому році, виявиться якоїсь втіхою для всієї родини. Ні в якому разі Щурам не варто намагатися підбадьорити партнера на шлюб, таке радикальне рішення він повинен прийняти самостійно. Справа в тому, що хлопці оцінюють плюси та мінуси потенційного зв’язку, і одного разу з нетерпінням чекатимуть згоди другої половинки. Якщо мати, народжена в рік Щура, завжди добра і привітна зі своїми дітками, то в певні роки вона навіть не відчує складності їх перехідного віку. Рік оптимальний, щоб докорінно змінити імідж, знайти свій індивідуальний стиль, а також зробити сміливий експеримент з волоссям або одягом. При цьому краще не приймати поспішних рішень, коли є проблеми в сімейних відносинах або в бізнесі, адже підсумки, підведені зопалу, не дадуть бажаний результат. Підвищена зайнятість здатна спровокувати стрес, адже потрібно виділяти час для розваг і романтики. Також не рекомендується економити на собі, важливі періодичні обновки і подорожі.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ЩУРА-ЧОЛОВІКИ

Для чоловіків відкриються цікаві можливості в незвичайних життєвих сферах, вийде реалізувати давній план, потрібно працювати на повну, щоб отримати гідний результат. Якщо плисти за течією – значить, не боятися життєвих перипетій. Справа в тому, що виру на шляху не буде, з’явиться лише тиха гавань, без різких поворотів, отримаєте приємні бонуси, особливо, якщо все робити зі здоровим глуздом. В цьому році доведеться дійсно багато працювати, розвивати кар’єру і бізнес в цілому. Відносини з обраницею і сім’єю почнуть налагоджуватися, все це збережеться і протягом наступних років. Ні в якому разі не проявляйте агресію, так як вона не призведе ні до чого хорошого. Щось, сказане зопалу, сильно вплине на сторонню людину, він може накликати на Вас біду. Безладність в особистих відносинах тягне за собою проблеми зі здоров’ям, депресивний стан і душевну порожнечу. Спробуйте мотивувати близьке оточення заради фінансової стабільності всієї родини, самостійно перевіряйте звіти, щоб після нікого не звинувачувати.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ ЩУРА

Для тих, хто тимчасово неодружений, Свиня підготувала багато цікавого. Шанувальників буде більше звичайного, також може статися пристрасний роман, але те, що зустрінете другу половинку – шансів небагато, це може статися тільки під кінець року. Навіть, якщо на мить здалося, що партнер ідеальний, не поспішайте все підводити до одруження, краще ще трохи придивитися, з метою не форсувати події. Це актуально, коли відносини почалися в травні, а розвиваються вкрай стрімко. Крім усього сказаного, ніхто не забороняє насолоджуватися тим, що відбувається, можна не будувати плани, віддаючись в полон пристрасті. Головне – вчасно осмислити, що за людина знаходиться поруч, і гладкою чи буде сімейне життя. Тим, хто нині щасливий, рік обіцяє поповнення в родині. Шанси стати батьками однозначно високі, хоча деякі з доброї волі відмовляться від появи малюка на світ. Його відсутність можуть компенсувати родичами, клопоту і веселощів виявиться більш ніж достатньо. Звичайно, для Щурів, що встигли створити сім’ю, буде неймовірно сприятливий рік, родичі зберуться навколо всіх теплом, якоїсь ніжністю, спробують зробити відносини гармонійніше. Важливо акцентувати увагу на взаємності, щоб знайти привід для романтичного вечора або сімейної зустрічі. Увага, який вчинила другій половині, дасть можливість здійснити новий виток у відносинах.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП

На достатку безпосередньо позначиться працездатність представників знака, хтось навіть зуміє зробити гідні накопичення. Головне, не лінуватися, щоб прикладати по максимуму зусиль заради досягнення поставленої мети, тоді ж і дохід стане поступово примножуватися. Представники року точно не будуть голодувати, вони передбачливі на всі випадки життя. Важливо дотримуватися чітких вказівок і не смітити фінансами. Дана щедрість точно не порадує в певний момент, крім того, не думайте змінювати роботу.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ ЩУРА

Ті, хто занадто лінуються, нічого не отримають в новому році. Люди такого складу характеру не особливо стабільні, тому досягти успіху виявиться досить непросто. Настають незвичайні зміни, можуть траплятися складності, але глобальні складності не передбачаються. Коли людина працює заради того, щоб поліпшити якість життя, у нього явно додасться клопоту. Покровителька року бажає Щурам тільки благ. Якщо діяти самостійно, то досягти успіху буде порівняно складно. Колективні зусилля дадуть більше користі, до того ж вдасться витратити менше часу. Ще не починайте нових справ, адже зараз не час для шахрайських спроб. Якщо працювати нечесно, то накопичені кошти розійдуться в нікуди, тому краще залишатися на вихідній позиції. Простіше кажучи, всі, що дістається обманом, – загубиться, так і не принісши задоволення.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік

У поточному році простіше акцентувати увагу на довірчих відносинах з родичами і близьким оточенням. Оптимально не брехати, а якщо є необхідність щось приховати, то попередньо радьтеся з родичами. Дрібна брехня не послужить на благо, доведеться багато пояснювати стороннім людям, а переживання виллються в стрес. Краще прагнути до гармонії у відносинах, паралельно знімаючи з себе зайве навантаження. Спілкування з родичами дозволить насолодитися довгоочікуваним відпочинком, плюс потрібно менше відвідувати казенні будинки і вечірки. У новому році Щура зможуть повноцінно відпочити, а також обов’язково зустрінуть вірного товариша. Не можна забувати, що покровителька року не виносить самотності, вона рекомендує більше часу проводити в різних компаніях. Підійде навіть похід в магазин або кіно, а самітництво не принесе належного результату. Спілкування з людьми буде піднімати настрій, кожна розмова, як антидепресант для представників року. Приємні розмови дозволять позбутися від напруги з метою розслабитися. Не варто нервувати, це вкрай небезпечно для здоров’я, можна опинитися в лікарні. Можуть з’являтися неординарні ситуації, тому активна робота буде змінюватися ледачими забавами.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДЖЕНІ НА РІК ЩУРА

Щурам зірки рекомендують уникати брехливості і награність. Надмірна щедрість чревата розтратою грошей, появою боргів, змішані почуття спровокують конфлікти, а також розрив відносин. В принципі ніколи не завадить відвертість, серед ділових партнерів краще триматися осторонь. Також варто згадати відомих людей, які народилися в рік Щура:

  • Принц Чарльз,
  • Джек Лондон,
  • П’єр Бомарше,
  • Петро І,
  • Антуан де Сент-Екзюпері,
  • Ів Сен Лоран,
  • Лев Толстой,
  • Вацлав Гавел,
  • Вольфганг Амадей Моцарт.

Дивіться відео з характеристикою знака Щур:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи: жінки і чоловіки

Незалежно від часу люди намагалися дізнатися, що їм готує потенційний рік. Наше покоління в даному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *