Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2019 рік для Собаки: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Собаки: жінки і чоловіки

Собаки протягом життя намагаються проаналізувати допущені помилки, вважають, що їх є виправити, а також зробити щось краще. Не можна сказати, що це актуально для всіх представників знака, але про те, що могло все піти по-іншому, думає практично кожен, хто вірить в гороскопи. Подібно кабану, мова йде про відданих людей, вірних своїх помислів, співчутливим і дійсно добрим. Крім того, особисті проблеми і негативне самопочуття виливаються в злість і якусь агресію, це виражено беззаперечним розчаруванням і душевним болем. Що обіцяє гороскоп на 2019 рік для Собаки давайте розбиратися разом.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

Гороскоп на 2019 рік для собаки Собак здавна вважають працьовитими, вони не турбуються через дрібниці. Точно як Кабани, залишаються напоготові з метою підтримати родичів, якщо буде необхідність. Серед основних характерних рис їм властива правдивість, великодушність, вірність, доброта, інше. Крім того, не обходиться без егоїзму, впертості, хоча і намагаються залишатися стриманими. При наявності гострого язика цей знак критикує всіх навколо, щоб уникати неприємностей. Ті, хто з’явився на світ у рік Собаки – розумний і кмітливий чоловік, що вважає за краще реалізовувати поставлені цілі. Ці громадяни не беруться за справу, поки не сформують чіткий план дій, до того ж не переконаються в підсумковому результаті. За свої відмінні організаторські здібності, найчастіше, коштують на високому посту. Собаку відносять до категорії відмінних друзів, адже вона зберігає секрети, притому рідко довіряє стороннім людям власні таємниці. У представників знака прекрасні розумові здібності, ідеальне логічне мислення, заслуговують довіри, як серед товаришів, так і серед колег. Природно, найкраща характеристика – вміння слухати, попутно вирішуючи проблеми співрозмовника.

ГОРОСКОП ДЛЯ СОБАКИ

Рік Свині в цілому не простий, незалежно від знака гороскопу. Пес віддає перевагу стабільності, залишається врівноваженим, не любить сильно змінювати стандартний спосіб життя. Не виключені дрібні негаразди в сім’ї або на роботі. Але, очевидно, що з усіма неприємностями реально впоратися, головне – терпіння, самовладання, стриманість в деяких питаннях. Якщо занадто важко, то краще згладити деякі кути заради досягнення позитивного результату. Ще зірки наполягають, що не варто вставляти слово, коли сперечається начальство і колеги, краще мовчати, зважуючи думку обох сторін. Любов до чвар зіграє тільки злий жарт, негативно позначаючись на спілкуванні з друзями або в колективі.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ СОБАКИ-ЖІНКИ

Цього року дівчата, народжені під знаком Собаки, будуть радіти сюрпризів, а ще цікавим знайомствам. Крім того, можуть відчути прагнення до нових відкриттів, а також беззаперечне бажання розвивати творчу діяльність, отримуючи від цього певний дохід. За рахунок творчого злету і нових знайомств, підтримки серйозних партнерів не виключено, що вдасться оформити договори на тривалий період, використовуючи плідну співпрацю. Паралельно з цим повинно виникнути бажання отримати ще 1 освіту, або спробувати сили в новому ремеслі. Майже весь вільний час представники знаку будуть приділяти робочим нюансам, виконуючи поставлені завдання грамотно, щоб не підвести боса. При цьому не можна конфліктувати з родичами, лише так буде досягнута беззаперечна гармонія в родині. З другою половинкою можна частіше гуляти на свіжому повітрі, це дозволить вивести відносини на новий рівень.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ СОБАКИ-ЧОЛОВІКИ

Молоді люди, народжені в рік Собаки, порадіють неординарним подіям в їх житті в новому році. Особливо пощастить тим чоловікам, які розвивають творчі починання, є художниками або письменниками, композиторами і іншими діячами мистецтва. Крім настільки цікавих поривів, представники знака відчують романтичне, піднесений настрій, яке спонукає на красиві і чарівні вчинки для протилежної статі.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ СОБАКИ

Якщо Собака поки не зустріла другу половину, то в цьому році все кардинально зміниться. Кожен роман спалахне тоді, коли не станете докладати навіть мінімум зусиль, в принципі не захочете будувати відносини. Зараз ніхто не забороняє захоплюватися новими відносинами, є просто веселитися. Якщо настроюєтеся на різні знайомства, то новий партнер може вважати абсолютно інакше, головне в ситуації – не зачіпати сторонні почуття, попередньо надавши потенційні мрії і плани. Звичайно, Собаки, які морально налаштувалися на сімейні відносини, напевно дізнаються, що таке справжня любов. Рік порадує початком сімейного життя, почнеться загальний побут, не виключений бажаний шлюб. Ті, хто відносять себе до сімейних людям, напевно не зможуть впоратися з непередбаченими емоціями. Негатив, що накопичується цілий день, поступово спровокує проблеми в стосунках. В цілому скандали рекомендується списати на господиню року, оптимально стабільно тримати себе в руках. Щоб уникнути образ краще акцентувати увагу на терпінні і тактовності.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП

В цьому році можуть з’явитися проблеми фінансового характеру, не розтрачувати на побутові клопоти, хоча, якщо планували велику покупку давно – краще трудитися заради результату. Різноманітні вкладення грошей понад норму пройдуть лише шляхом занурення в працю, але фінальний бонус не змусить себе довго чекати. Відповідно, тимчасово відкладіть розтрати, щоб гарненько заощадити. В принципі це гідний плацдарм для просування по кар’єрних сходах, все відіб’ється на обсязі банківського рахунку.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ СОБАКИ

Астрологи підкреслюють, що трапиться кар’єрний ривок. Але коли саме – поки невідомо, на все свій час. Краще стежити за останніми новинами, ігнорувати натяки і зовсім не звертати уваги на чутки. Цілеспрямованість не завадить, хтось понад може замовити слово перед потенційним босом, в результаті все заслуги гідно оцінять. Рік Собаки вже позаду, тому доведеться дотримуватися правил, висунутих Кабаном. Він досить вимогливий, вважає за краще порядок і чіткі правила. Негативні емоції краще притримати при собі, а всі події планувати заздалегідь, щоб уникнути хаосу. Компроміси і поступки ще ніколи не були зайвими. Покірність в деяких питаннях не спровокує крах, навпаки дозволить протягом року не відчувати особливих втрат яких потрясінь.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік

Коли зовсім недостатньо часу, то заради благої справи рекомендується йти на жертви. Першочергово потрібно переглянути режим харчування, так як викроїти півгодини на обід вдається не завжди. Це здатне привести до проблем з травленням, а ще доведеться пристосовуватися до неприємних ситуацій. Собаки зазвичай нехтують нервами і спокоєм, вважаючи за краще активну працю, що призводить до стресу і захворювань, тому краще більше займатися собою. За деякими даними, представники знака рідко хворіють на застуду, незалежно від пори року рекомендується бігати на свіжому повітрі. Влітку підійдуть піші прогулянки, плавання, взимку краще відвідувати гірськолижні курорти.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДЖЕНІ НА РІК СОБАКИ

Ті, хто народився в рік Собаки, дивують цікавими людськими якостями, вони вірні і чесні, вселяють деякий довіру. Властива егоїстичність і упертість, представники знака не намагаються стати багатими в гранично короткі терміни. Від них виходить емоційний холод, зазвичай борються за справедливість. Люди розуміють, що Собака щедра, вважає за краще піклуватися про інших. Якщо хтось потребує підтримки, то до представників знака є піти, зайвий раз не думаючи, так як вони відчувають інших, завжди співпереживають, допомагають тим, хто несправедливо критикують. Серед представників знака:

  • Майкл Джексон,
  • Уїнстон Черчілль,
  • Стівен Кінг,
  • Віктор Гюго,
  • Бенджамін Франклін,
  • Акіра Куросава,
  • Мати Тереза,
  • Юрій Гагарін.

Дивіться відео з характеристикою знака Собака:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи: жінки і чоловіки

Незалежно від часу люди намагалися дізнатися, що їм готує потенційний рік. Наше покоління в даному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *