Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2019 рік для Змії: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Змії: жінки і чоловіки

Змії здавна вважають за краще самотність, відповідно, в рік Кабана їм явно буде складно. Фахівці говорять про те, що можливість комфортно жити і стабільно розвивати кар’єру – буде дана, але не кожен зможе нею правильно скористатися. Не можна упускати довгоочікуваний шанс, хоча від помилок і промахів ніхто не застрахований.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

Змія настільки незвичайна за складом характеру, що може виношувати власні задуми роками, чекаючи вдалого моменту для їх реалізації. Звичайно, їй не чужі експромти, до всього ставиться з особливим інтересом, не відчуваючи ні краплі страху. Представникам знака властива загадковість, прагнення до мети, якесь холоднокровність, а також знаходження в повній самоті. Змія здатна дивувати жертву різкими випадами, має з цього випливати укус або удушення, більше є добрими обіймами. Ці люди легко гіпнотизують власним поглядом, у них ідеально розвинені гіпнотичні здібності. З метою досягти беззаперечного успіху, Змії роблять ставку тільки на себе, використовуючи розумові здібності, а також аналізуючи всі наявні дані. Ніхто не намагається блиснути на тлі інших, більше підійде роль сірого кардинала, який в результаті отримує все або нічого.

ГОРОСКОП ДЛЯ ЗМІЇ

Змія по праву цікава особистість, намагається пройти всі життєві випробування самостійно, особливо проявляє характер по весні. Коли є проблема, що не дивлячись на життєву сферу, представники знака можуть відмовитися від усього, аби дізнатися потенційно вірне рішення. Не завадить пошук хитрого методу, що дозволяє досягти бажаної мети. Ближче до осені життя почне поступово стабілізуватися, дійсно сприятливий час, щоб почати будувати плани, а також втілити давній проект, поміняти робоче місце, отримати вищу освіту, відкрити бізнес або створити осередок суспільства. Кращий час для відпочинку – природно літо, але їхати за кордон не рекомендується, оптимально віддати перевагу щось нове, наприклад, туристичний похід в гори, а ще оренду заміського будинку, де поруч озеро, в якому водиться риба.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ЗМІЇ-ЖІНКИ

Для дівчат по праву ідеальний період, з метою докорінно змінити життя. Багато представниць знака вийдуть заміж, або ж закінчать старі відносини, які є непідйомною ношею. Як варіант, щоб полегшити свої страждання, є звільнитися з роботи, поміняти сферу діяльності, переїхати в іншу країну. Ні в якому разі Змії не можна перечити виникають бажанням, враховуючи особисте відчуття боргу або думка оточення. Навіть самі неординарні ідеї можуть дати непередбачені результати. Дівчата будуть під впливом Венери, відповідно, в цей рік виявиться багато любові і ніжності. Чи вдасться зачарувати будь-якого чоловіка, сподобатися дитині свого обранця, а також його батькам. Не виключені пересуди за спиною, тому уникайте надмірної опіки сторонніх людей. Грамотне ставлення до подій дозволить налагодити стосунки в родині, акцентуйте увагу на мудрості. Також вдасться проявити себе в інших сферах, бос вкладе гроші в новий проект, шанувальники піднесуть несподіваний подарунок, а бізнес отримає черговий успішний поштовх.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ЗМІЇ-ЧОЛОВІКИ

Щоб не стати жертвою інтриг, які ви самі плетете, а потім не погрузнуть в нестерпних стражданнях, чоловікам рекомендується не скупитися на подарунки, а також не проявляти зарозумілість, навіть якщо людина нижче статусом. Оптимально бути щедрішими, товариські, доброжелательнее, показуючи, що у вас прекрасне почуття гумору, і навіть не збиралися ворогувати з оточенням. Хлопцям пощастить навіть в дрібницях, а також в перспективних справах. Напевно відчується бажання продемонструвати особисту удачу, хоча ні в якому разі не можна забувати про заздрісників. Якщо поставити перед собою раціональні цілі, а також прагнути до кар’єрних вершині, попутно розвиваючи бізнес, вийде насолодитися прихильністю зірок, жінки стануть частіше звертати увагу на статус Змії. Особливу насолоду принесе підтримка близького оточення. Також можна завести домашнього вихованця, що стане справжньою відрадою для самотнього холостяка.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ ЗМІЇ

У цьому році ті, хто з’явився на світ у рік Змії, зіткнуться з неприємностями, що стосуються довгих відносин. Сім’ю неможливо побудувати на закидах, а також постійному негативі. Нині не можна забувати про цінності балансу, адже ігнорування родичів лише зашкодить, хоча і надлишок уваги виявиться зайвим. Чи не поринайте з головою в роботу, постійно проводячи час в кабінеті. Неприємну роль у всьому цьому здатна зіграти ревнощі, вона може виходити навіть від обраниці. Якщо Змії не зрозуміють, як вирішити поточну проблему, напевно упустять шанс на щасливе сімейне життя, ніжність назавжди піде з відносин. Протягом року представники знака випробують на собі, наскільки складно виховувати молодше покоління. З причини є не тільки свої діти, а й ті, що скоро з’являться на світло. Кабан гарантує потомство більшості людей, що народилися в рік Змії. Поява чада загрожує перевіркою сімейних відносин. Холостяки поки не готові відмовитися від самотності, тому стануть насолоджуватися вируючими пристрастями, а також натовпи шанувальників, будуть перебирати відносинами, поки не зустрінуть ідеальну другу половину. З перших моментів знайомства Змії відчувають схильність до партнера, від нього повинна виходити доброта і ніжність.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП

Щодо фінансових питань, тут теж не буде стабільності. Багато залежить від результативності праці, більш того, визнання власних заслуг. Робіть упор на активність, так як накопичилося занадто багато справ, а рішення передбачені не для всіх. Вдумливо підводите підсумки, може бути, слід змінити робоче місце, перейти в іншу фірму, де вигідніші умови. Рік точно не гарантує стабільного надходження грошей на рахунок, але це не стосується заробітної плати, якщо людина влаштована офіційно. Представники знаку отримають можливість додатково заробити, а може, знайдуть золоту жилу. Працьовитість Змій незабаром окупиться з лишком, адже Свиня сприяє тому, щоб доходи знаків зодіаку стабільно збільшувалися.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ ЗМІЇ

Попереду чекає багато труднощів, особливо в моральному плані. Люди даного знаку терплять свій колектив, хоча іноді ризикують займатися індивідуальною діяльністю. Ті, хто готовий працювати в команді, виявляться в дійсно цікавою ситуації, так як Кабан обожнює колективну роботу. В принципі, одиночна робота дасть свої результати, вона частково ризикова, але явно сподобається представникам знака. Змії вважають за краще бути переможцями в усіх відношеннях, приймаючи виключно чесну гру. Іноді вони йдуть на хитрість, особливо, якщо навколо багато конкурентів. Чи не актуальні вчинки відразу будуть помічені, тому Змії програють до того, як почнеться справжнє протистояння.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік

Якщо говорити про відпочинок, то Кабан наполягає на тому, що Змії пора знайти своє суспільство і проводити час в цікавих компаніях. Тобто, слід більше спілкуватися, інакше шансів на успіх майже не буде. Ні в якому разі не ігноруйте цікаве проведення часу, підійде навіть вечірка з колегами, в результаті відносини на роботі поступово налагодяться. Ті, хто стабільно займається домашніми справами, повинні уникати постійного знаходження на роботі. Втома підкрадається несподівано, це приносить певні проблеми. У зв’язку з перевтомою Змії роблять незліченну кількість помилок. Забувають про правильне харчування, відпочинку, а погане самопочуття залишають без уваги. Фахівці наполягають, що потрібно періодично проводити профілактику застуди, приймати вітаміни, крім того, постійно займатися спортом.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДЖЕНІ НА РІК ЗМІЇ

Змії, які постійно хочуть просуватися по кар’єрних сходах, зазвичай інтригують своє близьке оточення неординарними витівками. Начальство завжди цінує креативне мислення представників знака, ораторське мистецтво, примирення громадян, контроль виконаних завдань.

Серед успішних людей, які з’явилися в рік Змії:

  • Індіра Ганді,
  • Джон Кеннеді,
  • Крістіан Діор,
  • Едгар Аллан По,
  • Чарльз Дарвін,
  • Людмила Зикіна,
  • Микола Гоголь,
  • Авраам Лінкольн,
  • Мухаммед Алі,
  • Олександра Пахмутова.

Дивіться відео з характеристикою знака Змія:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи: жінки і чоловіки

Незалежно від часу люди намагалися дізнатися, що їм готує потенційний рік. Наше покоління в даному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *