Головна / Новий Рік / Картинки з Новим роком 2019 високої якості

Картинки з Новим роком 2019 високої якості

Багато людей живуть дуже далеко від своїх рідних і близьких. З настанням свят, хочеться кожному приділити увагу і оригінально привітати. Звичайно можна зателефонувати або використовувати VoIP-сервіс і вимовити красиві побажання. Але що робити, якщо такої можливості немає? Тоді з цим завданням відмінно впораються картинки з Новим роком 2019 (рік Свині) високої якості. Їх можна відправити на електронну пошту, в соціальну мережу або чат месенджера. Головне наявність інтернет з’єднання.

Також, для тих, хто бажає піднести особливе вітання у вигляді паперової листівки з красивим побажанням, ми підібрали картинки в якості HD. Велике дозвіл дозволяє роздрукувати вихідні на принтері або використовувати в графічних редакторах для подальшої обробки.

Завантажити безкоштовно картинки з символом 2019 року

Наступний період нашого життя пройде під егідою жовтої земляний Свині. Цей знак буде сприяти успіху і добробуту протягом усього правління, але з однією умовою – якщо заслужити його прихильність. Крім використання в новорічному декорі атрибутики із зображенням свинки, а також зустрічі свята відповідно до особливими правилами, необхідно надіслати коханим і рідним людям листівку зі східним символом 2019 року.

Незважаючи на те, що на просторах Рунета не так легко підібрати потрібний контент, нам вдалося знайти цікаві фото і зробити кілька листівок своїми руками.

Привітання з Новим 2019 роком

Ця галерея містить листівки високої якості з текстовими поздоровленнями. Ми підібрали найоригінальніші і найцікавіші побажання, а також самі створили контент за допомогою графічного редактора. Сподіваємося, що вам сподобається наша робота. Вихідні тексти можна роздрукувати на професійному фото принтері або замовити друк в спеціалізованих сервісах. Готовий контент має велике дозвіл і надається в форматі PSD для можливості редагування в програмі Фотошоп (шрифти в папці з файлами) або конвертації в інші формати (наприклад, поліграфічний TIFF).

Зображення високої якості

Дана добірка увібрала в себе новорічні зображення відмінної якості. Деякі з них виконані в китайському стилі з символом 2019 року – жовтим земляним Кабаном. Для того, щоб створити шикарну листівку своїми руками, використовуйте лазерний або фото-принтер, а також дизайнерський папір підвищеної щільності з матовим покриттям. Для ексклюзивних варіантів можна використовувати шовкографію.

Також багато користувачів рекомендують спробувати самому зробити листівку в техніці скрапбукінг, печворк, декупаж, аплікація та інших видах декоративно-прикладного мистецтва. Таке привітання цінується більше, виглядає дорого і запам’ятається одержувачу на багато років. Як реалізувати дану витівку, підкажуть майстер-класи на сторінках g2019.su (шукайте в мітках «Прикраси на НГ»).

Дивіться ще

Прикрашаємо двері до Нового 2019 році

Вже на порозі Новий 2019 рік, зовсім скоро Жовта Земляна Свиня вступить в свої права, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *