Головна / Авто / Kia Optima 2019

Kia Optima 2019

Наскільки ефективним став черговий запропонований увазі світової автомобільної громадськості рестайлінговий варіант від південнокорейської автокомпанії КІА в особі нової Kia Optima наступаючого сезону? Це гідно можуть оцінити тільки потенційні споживачі. На сьогоднішній день з’явилися нові подробиці про те, наскільки успішно попрацювали інженери та конструктори над створенням класики жанру – Optima легкового автомобіля представницького класу.

Про особливості новинки На сьогоднішній день широко відома четверта модифікація, яка стала доступна ще кілька років тому, в 20015 році. Саме тому нова модель від широко відомої південнокорейської компанії стала досить очікуваною і вельми високо технологічною на ринку аналогів. Седан бізнес – класу відрізняється численними інноваціями:

  1. Покращена комплектація і ціни, що відповідають кращим світовим стандартам;
  2. Широке застосування найпередовіших технологій, які дозволяють судити про перспективні моделях найближчого майбутнього;
  3. Особливий підхід до використання новітніх синтетичних сплавів і матеріалів в області підвищення технічних даних моделі, що, судячи з фото досить успішно застосовується;
  4. Досить тонке сприйняття і творче переосмислення найкращих тенденцій модного автомобільного дизайну.

Необхідно врахувати, що для реалізації найперспективніших напрямків в галузі машинобудування колектив південнокорейського концерну використовує найбільш несподівані підходи і прийоми, що дозволяють поширеною марці КІА бути однією з найбільш затребуваних марок в усіх відношеннях. Шпигунські фото, зовсім недавно надійшли в мережу, тільки підтверджують, наскільки успішним став останній рестайлінг модельного ряду Оптима. У планах майбутніх сезонів розглядається планове удосконалення представленого седана бізнес-класу.

Переваги Kia Optima 2019

Про успішність такого улюбленця сучасних автодилерів та автолюбителів судити не наважуються навіть експерти з великим досвідом оцінки новинок ранка сучасного легкового транспорту. КІА- на сьогоднішній день по праву називається одним з лідерів купівельних переваг. Новинка – Оптима 2019 модельного року багато в чому стає повноправним і у всіх відносинах гідним послідовником солідного асортиментного ряду південнокорейських седанів, з успіхом стартував в уже далекому 2000 році. Несподіванкою оновлений седан не став, але його основними перевагами можна назвати:

  1. Виключно індивідуальний дизайн екстер’єру та оформлення салону;
  2. Підвищений рівень комфортності;
  3. Загальна безпеку і відмінні опції безпеки, прийнятні для найдорожчих сучасних аналогів;
  4. Прийнятна вартість і цінова категорія також важливий аспект пріоритетних напрямків нового автомобіля.

Дата виходу і ціна

Дата виходу на авторинок Північної Америки запланована на останні дні поточного року, передноворічні автомобільні ярмарки повинні стати преміальної презентацією новинки на ринку. За вже сформованою традицією початок продажів в Україні відбудеться трохи пізніше – навесні наступного 2019 року. Остання новина про ціни. Базовий комплект нової «Оптими» обійдеться: 25 500 доларів США або в еквіваленті на вітчизняну валюту.

Салон Kia Optima 2019 року

Солідна впевненість, міць і універсальність конструкції дозволяє вирішити всі проблеми щодо підвищення показників аеродинаміки і рівня безпеки. Проведений в найскладніших умовах і пересіченому рельєфі тест драйв показав ефективність прийнятих рішень в області оформлення екстер’єру і зовнішніх даних нового автомобіля. Серед них найбільш виділяється розширена радіаторна решітка з традиційним фірмовим стилем і світлою окантовкою; Більш виразні плавні лінії переходів обрисів кузова;

Останні новини щодо двох лінзового рішення вмонтованих ходових вогнів, поліпшення фізичних даних переднього і заднього світла дозволяють судити про кардинальне підвищення показників безпеки. Оновлений і вдосконалений салон як більш сильно впливає на підвищення рівня комфортності водія і пасажирів. Опції електропідігріву, вентиляції, захисту від сонячних променів і значно поліпшені показники зносостійкості, завдяки застосуванню новітніх матеріалів, дозволяють судити про нову КІА як про успішну моделі з великим потенціалом.

Двигуни

Технічні характеристики силової системи також дуже різноманітні. Для даної системи розроблено кілька систем двігателей.Трансміссія оснащена 6-ступінчастою АКПП або 7-діапазонним роботом. Перспективи блискучі.

Відео-обзор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *