Головна / Новий Рік / Листівки на Новий рік Свині: мега-набір 2019 хорошій якості

Листівки на Новий рік Свині: мега-набір 2019 хорошій якості

Жовта земляна Свиня – символ 2019 року – дуже щедра, чуйна і цілеспрямована. Згідно старокитайської легендою, саме цілеспрямованість і наполегливість допомогла Свині стати останнім, 12 символом Східного календаря. Свиня – дуже товариська знак, тому 2019 рік, рік Свині, стане часом масових комунікацій, нових зв’язків і відносин як в особистому, так і в діловій сфері. Крім того, земляна Свиня вкрай пунктуальна сама і цінує це якість в інших, що також слід враховувати при плануванні ділових контактів і особистих зустрічей. Не завжди ті, з ким би хотілося зустріти Новий Рік, можуть бути присутніми на святі. Новорічні листівки стануть несподіваним сюрпризом або прекрасним доповненням до подарунка, а також допоможуть відчути теплоту і турботу навіть на відстані.

Друзям, знайомим

Листівки, піднесені друзям, безсумнівно, викличуть позитивні емоції. Слова, сказані від душі, красиве оформлення листівки нагадають друзям, як багато значить їх дружба. Вітальна листівка знайомим стане приємним знаком уваги.

Коханій дівчині, дружині

Найчастіше чоловіки скупі на гарні слова на адресу своїх коханих. Новорічна листівка, спеціально підібрана для коханої, може сказати їй більше, ніж просто слова.

Коханому хлопцеві, чоловікові, чоловікові

Листівка для коханого чоловіка доповнить відчуття новорічної казки романтичними нотками, а кілька таємних слів назавжди залишаться в його серці.

Кожному колезі по «Свині»

Новорічна пора – час, коли хочеться зробити подарунки буквально кожному. І якщо придбати подарунки для всіх колег не завжди можливо, то піднести кожному товаришеві по службі барвисту листівку з привітанням цілком реально. І, що важливо, зробити це можна абсолютно безкоштовно.

Батькам

Ті, хто завжди любив і, незважаючи ні на що, був поруч, заслуговують найкрасивіших листівок і самих серцевих поздоровлень. Листівки, подаровані дітьми на Новий рік 2019, будуть для батьків не менш цінні, ніж найдорожчі подарунки.

Сестри, браття

Новий Рік – сімейне свято, і досить часто привітати рідних і близьких можна особисто. Але трапляється, що рідні люди знаходяться далеко і передати їм святкові привітання можна лише за допомогою яскравих новорічних листівок.

Смешные и прикольные открытки на Новый год 2019

Символ 2019 года очень часто становится объектом шуток и народного юмора. В самом деле, разве можно относиться к такому забавному животному абсолютно серьезно? Смешные открытки на год Свиньи развеселят каждого, кто на них посмотрит.

Дивіться ще

Прикрашаємо двері до Нового 2019 році

Вже на порозі Новий 2019 рік, зовсім скоро Жовта Земляна Свиня вступить в свої права, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *