Головна / Привітання / Новорічні привітання колегам з 2019 роком Cвині

Новорічні привітання колегам з 2019 роком Cвині

Вибрати вдалі побажання з Новим 2019 роком колегам – відмінна можливість поліпшити відносини всередині колективу, згуртувати його, залишивши позаду образи і непорозуміння, висловити подяку за спільні успіхи. Не варто забувати і про начальство – привітання допоможе висловити свою повагу і лояльність до керівництва.

Побажання колегам в рік кабана використовують ділові або гумористичні, в прозі або у віршах. Можна привітати колектив усно, на новорічному корпоративі, або письмово – за допомогою листівки, підписаної від руки або з красивою надрукованій написом, зробленим на замовлення. Найголовніше – підібрати щирі слова, які надихають на нові звершення.

Прикольні поздоровлення всім співробітникам у віршах

Дотепне вітання – вдалий спосіб блиснути і запам’ятатися колегам на корпоративі, а також підтримати святкову атмосферу. Складнощі полягають в тому, щоб придумати або підібрати жарт, яка буде доречною, необразливій і доброю. Смішні побажання на Новий рік 2019 вибирають різні: про нові досягнення в наступаючому році, про заступництво символу наступного року, про кар’єрний ріст і підвищення зарплати …

У рік наступаючий Новий
Колегам хочу побажати
Поменше роботи важкої,
Побільше хороших зарплат!

Нехай стануть клієнти добрішими,
Співробітники будуть дружні,
Начальство нехай хвалить і цінує,
А праця буде легше гри!

Не тільки робочих успіхів
Нехай принесе Дід Мороз,
А гумору, радості, сміху,
І тільки зарплату – всерйоз!

Не потрібно захоплюватися сарказмом та іронією – співробітники можуть не оцінити. Адресні жарти повинні бути коректними і доброзичливими. Не варто загострювати увагу на недоліках товаришів по службі. Нехай це буде веселий комплімент, а не завуальована критика. Жартувати над шефом або лестити не варто. Досить побажати успіхів і пообіцяти підтримку від всього колективу в гумористичному ключі.

У Новий рік нехай шеф не тужить,
Свинка нехай йому послужить,
І не буде зимової холоднечі
В кабінеті у нього.

Нехай без діла не нудьгує,
Ніколи хай не сердиться.
Найчастіше премії вручає,
Вихідні нам дає.

Ну а ми рідного шефа
Будемо пестити і цінувати.
Ми бажаємо Вам успіху
І довше шефом бути!

***

У хороводі сніжинки кружляють
І закутана снігом земля,
Нехай року вервечкою промчать,
Новий Рік чекаю, як в дитинстві, я.

Під вогнями ошатною ялинки
Зберуться колеги мої,
Я хочу, щоб свято було довгим,
Своє щастя, щоб люди знайшли.

Щоб були здорові, багаті,
Щоб не було про що сумувати,
На забаганки вистачало зарплати
Дід Мороза хочу попросити.

**

Тріщить морозець, сніг йде
І свято наближається,
Хай щастя в новий рік прийде,
Бажання збуваються.

Не варто копіювати вірші з інтернету. Краще скласти хоча б невеликий, але власний текст. Тоді точно не трапиться збігів і однакових привітань. Можна персоналізувати привітання, вставивши імена колег або вказати на подію або факт, що сталися в колективі – це зробить побажання більш особистими і оригінальними.

Новорічні привітання в прозі

Далеко не кожен володіє талантом складати вірші. Для привітання в прозі простіше знайти слова, легше уникнути двозначностей і невдалих оборотів. Якщо привітання планується зачитувати на загальному корпоративному святі, не варто писати повноцінну мову. Швидше за все, до кінця її ніхто не дослухає.

Не потрібно влаштовувати повноцінний стендап і брати на себе обов’язки аніматора. Незнайомі колеги можуть запам’ятати вас в цій якості, що негативно відіб’ється на діловій репутації.

Досить кількох ємних і змістовних фраз з побажаннями і поздоровленням з наступаючим Новим 2019 роком. Можна включити добрий жарт. Це дозволить утримати увагу публіки і запам’ятатися. Таке привітання бажано закінчити тостом:

«Дорогі товариші по службі, вітаю з наступаючим роком Свинки всіх тих, з ким поділяю свої робочі будні. Бажаю, щоб наша професія завжди залишалася затребуваною і гідно оплачуваної, а результати праці – очевидними. Нехай в 2019 році кабінети з нами ділять нові колеги: успіх, який буде дружний з кожним з нас, дохід, який буде рости у нас на очах, і удача, яка буде кожному з нас посміхатися. З Новим роком, колеги, з новим щастям! »

“Любі друзі! Нехай наступний рік обов’язково принесе у ваше життя поліпшення: зарплата стабільно зростає, кар’єра будується, а неприємності зникнуть! Бажаю нам усім, щоб наш дружний колектив залишався таким же згуртованим і життєрадісним! Нехай 2019 рік подарує нам прихильність начальства, швидке вирішення складних завдань, а в результаті вкриє снігопадом грошових купюр ».

Жартівливі побажання колегам у віршах до 2019 року Кабана

Найпростіший і безпечний спосіб привітати товаришів по службі без переходу на особистості, а також без ризику образити когось із них – обіграти в привітанні символ наступаючого року. Можна скласти веселий вірш або в прозі попросити Жовту Земляну Свиню (Кабана) про підтримку і заступництво всього колективу.

Рік Золотий свині гряде,
Нехай удача з ним прийде.

Свиню нехай нам не підкладуть,
Турботи нехай нас не турбують!

Нехай буде золота свинка
На щастя і успіх щедра.

За працьовитість, старанність у справах
Нехай буде заохочення в грошах.
***
Геть від нас помчав Пес.
Але не потрібно, братці, сліз,
Втілюючи Будди план,
Сісти на трон поспішає Кабан!

Він напористий, він ікластими,
Він відсіч, якщо потрібно, дасть,
Характер кабанячий, як вулкан …
Будь до нас ласкавим, Кабан!

Збережи від бід і ран
У рік 2019 нас, Кабан,
Всі проблеми прибери,
Щастя-радість подаруй!

Дай здоров’я, грошей дай,
Щоб там не день – то рай!
Допоможи і підтримай
І “свиню” не Поклади!

***
Як потужний таран, мчить Кабан,
Не терпить він лестощі, не терпить обман!

Він чесний і прямий, трошки упертий,
Для близьких готовий на подвиг він прям!

Нехай він поспішає, стрілою летить,
Нехай від негараздів нас всіх захистить!

На сторожі любові варто і сім’ї
І в зло нехай встромить ікла він свої!

Всі біди нехай знищить до однієї,
А ви – щоб весь рік за Кабанячої спиною!

Вітальні новорічні листівки 2019 року

Оригінальні привітання колегам з наступаючим Новим роком можна написати або надрукувати на листівках, можна скористатися і електронною поштою. Існує кілька простих правил, що дозволяють скласти вдале вітальне звернення:

  1. Якщо листівки будуть подаровані співробітникам одного відділу, не варто повторюватися. Краще написати побажання в прозі, але кожному індивідуальне. Адже вони спілкуватимуться між собою і, можливо, показувати привітання один одному.
  2. Листівки та повідомлення роблять персоналізованими і підписаними.
  3. Приколи та жарти підійдуть для поздоровлення колег, з якими відправник складається в дружніх відносинах. В іншому випадку краще вибрати красиву, але нейтральну листівку. Найбільш вдалі привітання часто прикрашають робочі столи співробітників ще кілька місяців після свят.
  4. У зверненні доречно підкреслити значимість колеги в загальних досягненнях, подякувати за допомогу і підтримку, щиро побажати успіхів в 2019 році. Чи не будуть зайвими і особисті напуття: здоров’я, благополуччя та ін.
  5. Краще, якщо звернення буде коротким, але ємним і змістовним. Індивідуальний підхід дозволяє уникнути того, що побажання буде скопійовано і розмножено. приклад:

«Дорога Марина Володимирівна! Спасибі за те, що працювати з Вами легко і приємно. Бажаю, щоб у Новому, 2019 року вам супроводжував успіх у всіх починаннях. Нехай начальство цінує вас як гарного фахівця і не шкодує бонусів для заохочення. Нехай турботи і клопоти обходять стороною, а поруч завжди були улюблена сім’я, вірні друзі і хороші колеги».

Дивіться ще

Новорічні привітання 2020 року для колег і співробітників

Погодьтеся, як нам всім не вистачає часом добрих і ласкавих слів. Ми віримо, що обов’язково …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *