Головна / Пророцтва / Пророцтва Нострадамуса на 2019 рік для Росії і світу: що нас чекає?

Пророцтва Нострадамуса на 2019 рік для Росії і світу: що нас чекає?

Інтернет, телебачення і велика кількість інших способів отримувати інформацію не змогли заглушити інтерес до пророкувань. Люди як і раніше з цікавістю читають пророцтва, які можуть пролити світло на події, які відбудуться в майбутньому. Особливу увагу завжди привертали передбачення Нострадамуса. Цій людині вдалося не тільки побачити прийдешні події, а й записати їх для нащадків.

Лікар з даром яснобачення

Мішель де Нострдам вже в юному віці жваво цікавився всіма доступними науками. Йому легко далася і арифметика, і геометрія, і іноземні мови. Але кар’єру він побудував зовсім в іншому напрямку. Коли Європа занурилася в хаос через епідемію чуми, він вирішив присвятити своє життя лікуванню. Чому ця людина була впевнена у своїх здібностях? Ймовірно, вже тоді він відчував у собі силу і знав, що саме порятунок життів людських стане сенсом його життя. Ліки від страшної хвороби він не винайшов, але зміг домогтися дивовижних результатів на цій ниві. Від чуми гине його дружина і діти. Нострадамус віддав 10 років життя, щоб знайти порятунок від цієї зарази.

Астрологія і передбачення

Заслуги в медицині не тільки принесли популярність його імені, а й дозволили обзавестися досить впливові знайомства. Однак, справжня слава прийшла до нього вже після 50 років. Нострадамус всерйоз захопився астрономією і проводив багато часу за вивченням розташування планет і зірок. Незабаром він випустив свій перший альманах. В цьому ж році світ побачив його збірка «Центурій», в якому містилося 353 катрена. Пророцтва принесли Нострадамусом багато неприємностей. Влада відкрито заявили про його зв’язки з темними силами і збиралися допитати його за допомогою тортур. Провидцю довелося довго ховатися в Італії, де йому дала притулок сестра короля Генріха. Вже на схилі віку Нострадамус зустрічався з Катериною Медічі і розповів їй про свої бачення. Всі вони збулися вже після його смерті, тому за життя астролог не зміг здобути слави як віщун. Про прогнозах цієї легендарної людини ходило багато легенд. Кажуть, що, будучи ще маленьким хлопчиком, він уже бачив багато чого з того, що просто не могло бути простим збігом. Всього за життя було опубліковано 353 катрена, а після його смерті надрукували ще 942 штуки.

Пророцтва

Вірити чи ні в пророцтва стародавнього астронома – справа кожної людини. Одні дивляться на його слова, як на вигадки. Іншим досить того, що більшість з них вже збулися. Світові війни, природні катаклізми, загибель імперій та їх відродження – все це було описано в прогнозах з дивовижною точністю. Зараз вже важко розшифрувати послання, адже вони були написані і зашифровані застарілим мовою. На жаль, частіше за все, зрозуміти про що попереджав Нострадамус виходить тільки після того як подія вже відбулася. Однак, є і такі пророцтва, зрозуміти які зможе будь-яка людина. Наприклад, він обіцяв, що друге пришестя Христа трапиться тільки на початку сьомого тисячоліття. Але цей факт дає надію всьому людству ще як мінімум на 5 тисяч років земного життя!

Пророцтва Нострадамуса на 2019 рік

Варто нагадати, що Мішель робив пророцтва на кожен місяць року. За 12 катренів щорічно розшифровують найвизначніші уми сучасності. Завдяки їх працям, ми можемо дізнатися про те, що чекає світ найближчим часом. Хоча суперечки про достовірність видінь до сих пір не вщухають, дослідники навчилися проводити паралелі між його баченнями і сучасним станом речей. Не важко здогадатися, що літаки і вертольоти Нострадамус називав залізними птахами. Комп’ютери та сучасні гаджети були темними явищами. Пророцтва на 2019 рік зберігають в собі безліч загадок, але більшість з них вдалося розгадати. В першу чергу люди цікавляться природними катаклізмами і економічною обстановкою. Нострадамус пророкує, що літо в європейській частині земної кулі може принести досить сильні пожежі. Засуха і висока температура стануть причиною загорянь в лісах і приведуть до серйозних наслідків. Велику увагу варто приділити його згадками про насування теплі. Ця тема стала хворий для всієї жителів планети. Всесвітнє потепління загрожує великими проблемами вже в найближчому майбутньому. Не варто чекати глобальних змін в економіці. Ситуація залишиться практично незмінною для всього світу, крім Росії. Буде невеликий підйом для північних країн, але в цілому картина не зміниться. Відбудеться знаменна зустріч лідерів найрозвиненіших країн, що спричинить за собою деяке потепління у відносинах двох наддержав.

Пророцтва для Росії

В своїх катренам провидець часто згадує російська держава. В основному всі його бачення, пов’язані з нашою країною, несуть позитивний характер. Ось і в 2019 році він багато подій пов’язує з так званої Руссю. Особливе місце відводиться релігії. Саме вона стане центром на найближчі 12 місяців. Оновлена ​​і сильна як ніколи, вона принесе спокій не тільки Росії, але і пошириться по світу. Ніхто не знає, якою буде ця нова віра, але вона принесе свої результати і облагородить людей.

Політика і економіка

Стабільність і міцність державного ладу допоможе громадянам у всіх життєвих сферах. Влада буде близька до народу, як ніколи. Особливо це позначиться на загальному показнику довіри. Завдяки стійкості й непохитності лідера, країна зможе значно піднятися в очах світової спільноти. Курс залишиться незмінним, а ось цілі трохи поміняються. Більше уваги буде приділятися простим людям, а не закулісних війнам з іншими лідерами держав. Закони будуть переглянуті, і це стане початком одужання Росії. В економічному плані відбудеться підйом. Станеться це вже до середини року, а до зими загальна картина настільки покращиться, що це помітить будь-яка людина. Пророцтва обіцяють хорошу динаміку в сфері сільського господарства та легкої промисловості.

Люди

Грядущий рік стане переломним для всіх жителів: матеріальні цінності більше не будуть займати лідируюче місце. Духовність і емоційність замінять думки про статок. Для Росії це ознаменує небувалий розквіт у всіх областях науки і творчості. Важливо те, що за прикладом росіян почнуть облагораживаться і інші нації і країни. Досягнення в галузі спорту виведуть державу в лідери, а наукові відкриття дозволять позбутися від багатьох недоліків сучасного світу. Багато хто чув про пророцтва Ванги і її прогнозах з приводу нових ліків від старості. Дивно те, що і древній астроном віщує те ж саме саме в наступаючому році! І зробить це революційне відкриття Росія! Людство зможе істотно збільшити тривалість життя. Залишається тільки дочекатися цього прекрасного моменту. Єдине, що може трохи затьмарити настільки райдужні прогнози Нострадамуса про нашу країну, так це потопи в літню пору року. Але, знаючи про можливість виникнення такої ситуації в центральній частині країни, можна заздалегідь підготуватися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *