Головна / Пророцтва / Пророцтва Ванги на 2019 рік для Росії і світу

Пророцтва Ванги на 2019 рік для Росії і світу

Підняти завісу таємниці і заглянути в майбутнє – про це мріяли люди в усі часи. Періодично з’являються люди з особливим даром, здатні побачити прийдешні зміни, але вони не поспішають розкривати всі подробиці відразу. Пророцтва Ванги стали для всього світу одкровенням: вони не тільки збуваються, але і можуть вчасно вказати правильний шлях для всього людства. Не варто ставитися до пророцтв, як до казок і вигадок – іноді вони можуть повністю змінити долю людей.

Дар, прокляття або особлива місія?

До сих пір ніхто не зміг точно відповісти, чому практично всі прогнози цієї болгарської ясновидиці збуваються. Хтось вважає це даром від Бога, а для кого-то це просто озвучування прогнозів, які передбачити дуже легко. У це можна повірити, але не варто забувати, що Ванга передбачила події, що відбулися вже через багато років після її смерті. За кордоном до її пророцтв відносяться досить скептично. Чималу роль в цьому зіграли її заяви про те, що Росія стане рятівницею світу і займе чільне місце на політичній арені в найближчому майбутньому. Кожен вирішує для себе сам, як йому ставитися до слів провісниці, але сперечатися з фактами стає все важче. Після того як збулося одне з найстрашніших її пророцтв – теракт 11 вересня 2001 року, заперечувати правдивість її пророкувань стало практично неможливо. За кілька років до цього вона побачила, що до влади в Америці прийде темношкірий чоловік. Пару десятків років тому це здавалося настільки безглуздим і смішним, що ніхто не сприйняв її заяву всерйоз. Але в 2008 році Барак Обама запропонував свою кандидатуру. Чи не одкровення чи Ванги підштовхнули його до рішення вступити в передвиборну гонку? Якщо це так, то варто йому належне – він зумів вчасно прислухатися до думки легендарної болгарської ясновидиці.

Перетин пророкувань

Дивно, але в ХХ столітті відразу кілька людей в різні роки і з різних країн робили аналогічні пророцтва. Більшість з них вже збулися. Так Едгар Кейсі, Ванга і Феофан Полтавський передбачили крах комунізму і розпад СРСР. Вони обіцяли, що в кінці століття держава розпадеться і після цього довгі 20 років буде знаходитися в агонії. Після 2010 року настане помітне поліпшення економічної та демографічної ситуації. При цьому вони багато говорили про чоловіка, який зможе направити країну в потрібне русло і зможе протистояти недругам без зброї. Він відіграє особливу роль у відродженні Росії і великої нації, призведе її до небувалого розквіту. Велика частина цих чарувати вже збулася, залишилося дізнатися, про що ще попереджала сліпа провидиця.

Всі передбачення Ванги для Росії на 2019 рік

Ні для кого не секрет, що сліпа провидиця відчувала найтепліші почуття по відношенню до держави російському. Задовго до подій 1991 року, вона побачила, що чекає країну і дуже переживала з цього приводу. Однак незабаром вона змогла заглянути трохи далі і розповісти про всі позитивні зміни, які підуть за падінням комунізму. Для 2019 року біля Вангелі теж були пророкування, які можна трактувати як одні з найбільш благополучних для людей і політики країни в цілому. Незважаючи на те що Росія продовжує відстоювати свою позицію і не збирається йти на поводу у Євросоюзу, для неї настане довгоочікуване потепління. Це буде пов’язано з поліпшенням загального політичного стану та несподіваними дипломатичними візитами колишніх «ворогів». Нові вигідні договори зі Сходом принесуть великі доходи, і Росія зможе міцно стояти на ногах. Ймовірно, завдяки цьому Європа залишити спроби тиску і відпустить ситуацію. Для громадян настане нова ера духовності. Справжня віра допоможе подолати безліч розбіжностей і конфліктів всередині країни. Припиниться поділ, і міжнаціональна ворожнеча втратить свою актуальність. У росіян буде зовсім інший погляд на релігію – зникнуть колишні рамки і люди зможуть без будь-яких нарікань прийняти бога. «Сильний російський чоловік» буде як і раніше міцно триматися за кермо і вести своїх співгромадян в краще майбутнє. Стабільність придбає постійний характер і до кінця 2019 роки відбудуться помітні поліпшення в добробуті народу. Великий підйом очікується з боку Сибіру. Там будуть відкриті деякі багаті родовища, які дозволять кілька десятиліть черпати ресурси і стабілізують економічну ситуацію. Сприятливі прогнози на майбутнє від знаменитої провидиці радують і обіцяють зміни на краще!

Що чекає світ в 2019 році на думку провісниці?

Райдужні ознаки від ясновидиці чергуються з сумними, як би показуючи, що рівновага має бути завжди і у всьому. Особливий інтерес викликають її слова про становище України та Сирії. У першій, за словами Ванги, настане довгоочікуваний мир і держава почне отримувати справжню незалежність. Зникнуть боку, які впливали на стан держави і почнеться епоха відродження. Люди навчаться чути один одного і прийдуть до спільного знаменника. До середини року трапиться примирення з колишніми «недругами» і це дасть поштовх до поліпшення і підйому в економічному плані. У Сирії буде набагато сумніше. Навіть в Біблії є кілька рядків з передбаченнями про руйнування країни і знищення Дамаска. Однак саме цей факт змусити глав великих держав припинити будь-які втручання в політику чужих країн. Близький Схід ще деякий час буде лихоманити, але вже до кінця року більшість конфліктів вирішиться і настане довгоочікуваний період затишшя. Говорила Ванга і про становище Центральної Європи. Але для неї теж все буде складатися не кращим чином. Європейські країни і США отримають чергове попередження від природи. Стихійні лиха віднесуть безліч людських життів і змусять людей задуматися про те, що вони роблять з планетою останні кілька десятків років. У якийсь момент відразу кілька держав в центрі Європи будуть стояти на межі революції. Як далі буде складатися ситуація, провидиця розповіла в прогнозах на наступний рік.

Наука

Великі надії дає пророкування про припинення видобутку нафти. Ванга пояснює це тим, що буде знайдено альтернативне джерело палива, який не буде згубний для планети і навколишнього середовища. Судячи з того, що вчені впритул наблизилися до цього відкриття, пророкування все-таки збудеться вже в доступному для огляду майбутньому. Цікавими є й її слова про потяги, які будуть літати до сонця. Швидше за все це стосується нового виду літальних апаратів, над створенням яких працюють найкращі уми людства. Ванга не могла знати, як далеко зробить крок наука і медицина, але передбачила, що в 2019 році людство вирішить проблему старості і смерті. Йдеться про якесь революційне відкриття, яке зможе не тільки продовжити життя, але і довго зберігати молодість. Безсумнівно – це одне з найбільш очікуваних прогнозів Ванги. Коли збудеться це велике знамення – чекають люди на всій планеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *