Головна / Авто / Рейтинг кращих зимових шин 2018-2019

Рейтинг кращих зимових шин 2018-2019

Шини для експлуатації в умовах знижених температур, снігових заметів і полою мають спеціальну конструкцію, склад, техніки виконання. При виборі покришок важливо враховувати кліматичні особливості місцевості, вид і вантажопідйомність транспортного засобу. Рейтинг шин для зимового сезону 2018-2019 рр. включає покришки з шипами і нешиповані.

Особливості та види зимових шин

Зимові шини мають спеціальний захист, що зберігає швидкість руху і маневреність на поворотах при негативних температурах. Шини виготовляються із зносостійкого еластичного сировини. Головним елементом конструкції є протектор з високими показниками міцності. Основа об’єднує протектор з внутрішніми рівнями, зменшує поштовхи від нерівностей на дорожньому покритті.

Металевий корд підтримує форму шини в стабільному стані, підвищує стійкість автомобіля. Під сталевою поверхнею міститься текстильний шар, що запобігає внутрішній тиск. Краї покришки захищає каркас. Амортизує і підтримує стабільність керування автомобілем крильові стрічка, впаяти в край шини.

Залежно від конструктивних рішень, виду сировини і фактури поверхні шини поділяються на:

 • вироби з шипами;
 • нешиповані (фрикційні);
 • шиповані (забезпечуються стрічками з накладними шипами).

Шиповані шини забезпечені вставками з міцних сплавів, що сприяють зниженню ковзання. Вид підходить для поїздок по заметах поза містом, покритим льодом дорогах. Конструктивне рішення покращує контроль за автомобілем при перетині пухкого сніжного покриву, насту. Шиповані покришки зменшують шлях гальмування машини на зледенілих трасах. Для виготовлення застосовується гума середньої жорсткості; висота елементів досягає 1 см.

Особливості та види зимових шин

Протектор конструкції забезпечується:

 • шипами;
 • каналами для виведення води і сніжної маси;
 • ламелями.

Підвидом є шиповані елементи, які забезпечуються отворами під шипи. Можуть експлуатуватися з вставками і без них. Зчеплення з дорогою даного виду шин менш надійне.

Нешиповані (фрикційні) покришки забезпечуються ламелями, які кріплять до зовнішніх покриттів шин. Показники зчеплення з дорожнім полотном збільшують підвищенням товщини ламелей. Конструкції підходять для міських трас в кліматі з невеликою мінусовою температурою. Деякі виробники включають в пластик тверді елементи для поліпшення керованості.

Нешипована гума розділена на 2 підвиди:

 • скандинавська;
 • європейська.

Покришки скандинавського типу багатофункціональні, тому що використовуються для їзди по засніжених, покритим шаром льоду дорогах, сухим або вологим поверхням. Шини рекомендовані для територій з мінливими погодними умовами. Покришки створюються з м’якого складу гуми. Протектори забезпечуються тонкими відвідними каналами, гнучкими ламелями. Висота протектора обмежена 0,8 см.

Європейський тип нешипованних покришок застосовується в місцевостях з невеликими мінусовими температурами. При виборі зимової гуми необхідно враховувати, що вид оптимальний для дорожніх трас сухих або вологих, без снігових заметів. Шини покращують маневреність машини, малошумни.

Покришки європейського типу відрізняються протектором:

 • з твердої гуми;
 • з каналами для виведення води і частинок снігу;
 • з невеликим числом тонких ламелей;
 • з елементами невеликої висоти (до 0,6 см).

Кращі виробники зимової гуми

Профільні виробники шин включають в лінійку товарів покришки для холодної пори року і мають позитивні відгуки автовласників (Nokian, Dunlop, Michelin і т.д.).

Лідер рейтингу – концерн Nokian (Фінляндія) займається виготовленням шин з 1898 р Зимові різновиди фірма розробляє з 1 половини XX ст. Продукція якісна, надійна, безпечна. Зимові покришки адаптовані під кліматичні умови Росії з перепадами температур, опадами у вигляді снігу. Різновиди шин сконструйовані з урахуванням видів транспортних засобів.

Goodyears (США) виробляє зимові покришки для різних кліматичних поясів, видів автотранспорту. Вироби довговічні, підтримують на високому рівні зчеплення машини з дорожнім полотном, маневреність. Вироби якісні, забезпечують прохідність при снігових заметах.

Виробник Bridgestone (Японія) випускає інноваційну продукцію для автомобілів і інших транспортних засобів. Вироби якісні, зносостійкі, довговічні. Зимові шини концерн виробляє з 1930 р На російському ринку представлені нешиповані покришки і шини з шипами.

Компанія Dunlop (Ірландія) розробляє товари за допомогою комп’ютерного моделювання. Продукція бренду відрізняється естетичним дизайном. Шини Dunlop представлені великою кількістю моделей для зимового періоду. Показники міцності дозволяють використовувати покришки 2-3 сезони. Серії розрізняються будовою протектора, оформленням поверхонь, складом.

Фірма Michelin (Франція) входить в число лідерів шиномонтажной продукції. Покришки відрізняються довговічністю, технологічністю, паливною економічністю. Зимові моделі представлені в декількох лінійках для клімату з мінусовими температурами.

Концерн Continental AG (Німеччина) виробляє автомобільні покришки і комплектуючі для машин. Вироби відрізняються міцним каркасом, витривалістю, якістю.

Топ 9 нешипованних зимових шин

Нешиповані моделі рекомендовані для дощової погоди, хуртовин, мокрого снігу. Виробники удосконалюють склад гуми і технології для поліпшення показників зчеплення покришок з трасами, вкритими льодом, сніжним настом.

Nokian Hakkapeliitta R2

Скандинавські покришки Nokian Hakkapeliitta R2 оптимальні для низьких температур; представлені в декількох варіаціях, довговічні. Вироби підходять для позашляхових машин, тому що відрізняються хорошою прохідністю в заметах і бездоріжжя. Конструкція дозволяє підтримувати керованість при заметах, забезпечує швидкий розгін транспортного засобу і гальмування на льоду. Посилена боковина шини забезпечує вихід з колії. Вартість: 4000-6000 грн. (В залежності від діаметра коліс)

Goodyear Ultragrip Ice 2

Зимова гума Goodyear Ultragrip Ice 2 забезпечує впевнену їзду в умовах ожеледиці, відрізняється поперечної стійкістю. Модель сконструйована для прохідності снігових заметів, швидкого уповільнення на крижаних поверхнях. Покришки виробляються з кріо-адаптивного складу, що забезпечує пересування при великих мінусових температурах і запобігає промерзання. Вартість: від 1800 грн.

Continental ContiVikingContact 6

Нешипована гума Continental ContiVikingContact 6 (від 4500 грн.) Розроблена для морозної погоди та снігопадів. Покришки виготовляються з силікатів і міцного каучуку. Шина забезпечується протектором з асиметричними зображеннями і ромбовидними блоками. Покришки дозволяють розганятися по утрамбованому сніжному покриттю, демонструють швидке гальмування на заледенілих поверхнях, сухих і вологих трасах.

Pirelli Ice Zero Fr

Добрими нешипованими шинами є Pirelli Ice Zero Fr. Модель виробляється з міцної гуми, відрізняється щільним розташуванням ламелей. Покришки підходять для заледенілих, покритих снігом трас, їзди в дощову погоду. Модель дозволяє швидко розганятися і гальмувати, не рекомендована для сухих асфальтових покриттів. Ціна: 3000 – 6000 грн.

Michelin x ice 3

Моделі Michelin x ice 3 сконструйовані методом прогресивної жорсткості, що дозволяє гумі деформуватися і підтримувати стійкість машини на трасі. Покришки забезпечені ламелями в формі символу «Z», доповнені гострими краями. Конструктивне рішення дозволяє машині виїжджати з суміші води і снігу.

Bridgestone Blizzak DM

Варіант шин Bridgestone Blizzak DM призначений для машин легковий категорії і кросоверів. Гума зносостійка, довговічна. Покришки оптимальні для їзди по обмерзлих поверхонь, забезпечені 2 шарами (зовнішній і внутрішній). При стиранні зовнішнього рівня шини пористе покриття дозволяє підтримувати зчеплення колеса з трасою. Покришки розроблені з урахуванням кліматичних умов України.

Hankook Winter icept iZ2

Гума Hankook Winter icept iZ2 забезпечена протектором з клиноподібним зображенням, що дозволяє підтримувати керування машиною на занесених снігом трасах і маневреність на крижаних поверхнях. До переваг моделі відноситься можливість економити пальне, оптимальне співвідношення вартості і якості (215/55 R17 – від 3400 грн.).

Bridgestone Blizzak VRX

Японська модель Bridgestone Blizzak VRX виготовлена ​​зі складу, адаптованого для мінусових температур. Малюнок покришок забезпечує впевнену їзду на дорогах зі сніговими заметами; витримують шини та зміну температурних режимів.

Yokohama Ice Guard IG50

Шини Yokohama Ice Guard IG50 забезпечуються спеціальним малюнком протектора, що дозволяє виводити суміш снігу і води. Покришки забезпечують високі показники зчеплення з дорожнім покриттям, маневреність. Моделі підходять для їзди по промерз трасах, не тріскаються при мінусовій температурі.

Рейтинг шипованих шин для зими 2019

Nokian Hakkapeliitta 7 і 8

Кращі зимові шини Nokian Hakkapeliitta для сезону 2018-2019 р.р. сконструйовані для територій з суворими зимами і рясними опадами; випускаються в модифікаціях, адаптованих під різні завдання. Покришки Nokian Hakkapeliitta 7 виготовляються з застосуванням методики вакуумного сполуки з поверхнями. Модифікація Nokian Hakkapeliitta 8 дозволяє економити пальне.

Nokian Nordman 7

Покришки Nokian Nordman 7 з шипами мають радіальний конструктивне рішення, яке не забезпечуються камерами. Моделі призначені для переміщення по насту, льоду, вологих поверхнях. Лінійка представлена ​​діаметрами 13-17 см. Орієнтовні ціни:

175/70 R13 – 1000 грн.
185/65 R15 – 1700 грн.

Michelin x ice north 3

Гума Michelin x ice north 3 забезпечується системою «Розумний шип». На морозі матеріал поруч з шипом твердне, що забезпечує маневреність на складних трасах і довговічність експлуатації. Гальмування в заметах впевнене і швидке.

Continental Icecontact 2

При порівнянні зимових шипованих шин виділяється модель Continental Icecontact 2, сконструйована з асиметричними лініями на протекторі. Моделі розроблені з урахуванням економії пального, маневреності на крижаних поверхнях; відрізняються плавним ходом. Шипи розташовані часто, забезпечуючи надійне зчеплення з полотном.

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

Гума Goodyear Ultra Grip Ice Arctic розроблена для експлуатації в північних територіях, їзди по бездоріжжю. Конструкція протектора забезпечує швидкий розгін і скорочує гальмівний шлях на різних покриттях (сухих, крижаних, зі снігом). Шини забезпечують маневреність, стійку їзду на високих швидкостях. Малюнок гуми дозволяє швидко виводити воду, снігову масу. Вартість для R15 – від 1300 грн.

Pirelli Ice Zero

Моделі з шипами Pirelli Ice Zero розроблені із застосуванням інноваційних методик. Шини забезпечуються шипами з подвійним сердечником, що збільшує надійність зчеплення з дорожнім полотном. Графічний малюнок протектора дозволяє вивільняти з покришок вологу і сніг. Шини забезпечують швидке гальмування в мінусових температурах.

Gislaved Nordfrost 100

Моделі Gislaved Nordfrost 100 з шиповану гуми розроблені для пересування по трасах, покритим снігом і льодом. Вироби якісні, довговічні, не виробляють шум при їзді, відрізняються надійним зчепленням з дорожнім полотном, швидко гальмують на покритих снігом трасах.

Hankook Winter I Pike RSW419

Шини Hankook Winter I Pike RSW419 розроблені з широкою поверхнею для зчеплення з дорожнім полотном. Протектори забезпечені латеральними канавками, що забезпечують маневреність при їзді в морози, снігопади, холодні зливи, по слизьких поверхнях. Шини шиповані в 22 ряду і забезпечені 170 елементами.

Вартість:

205/55 R16 – від 1800 грн.
235/45 R17 – від 3000 грн.
245/40 R18 – від 4000 грн.

Continental Contiicecontact

Модель Continental Contiicecontact розроблена для експлуатації при мінусових температурах в суворому кліматі. Моделі міцні, зносостійкі, довговічні, відрізняються глибоким і щільним розміщенням балонів. Шини забезпечують маневреність і стійкість на складних трасах.

Новинки ринку 2018-2019

До нового сезону виробники випускають вдосконалені моделі покришок. Розробки включають інноваційні методики, оновлені конструктивні рішення.

Компанія Yokohama випустила технологічну конструкцію нешипованной покришки iceGUARD iG60 для легкових автомобілів. Виробник представив більше 90 розмірних категорій від 135/80 R13 70Q. У конструкції шин використана технологія Premium Water Absorbing Rubber, яка запобігає ковзанню на заледенілих трасах. У протектора використаний новий склад гуми.

iceGUARD iG60

Модель з шипами Maxxis Premitra Ice Nord NS5 розроблена для північних територій, входить в огляд зимових шин для кросоверів і позашляховиків сезону 2018-2019 рр. Протектор забезпечений спрямованими лініями, що вдосконалюють керованість на снігових трасах, крижаних поверхнях. Канавки на протекторі розташовані в різних напрямках, що дозволяє переміщатися по поверхнях, покритим снігом і льодом. Спеціальні вставки поглинають воду. Шипи розміщуються в 14 рядів.

Maxxis Premitra Ice Nord NS5

Виробник Cordiant сконструював автошини Snow Cross 2 з насічками на поверхнях, шипами з серцевинами з міцної сировини. При швидкій їзді покришки контактують з поверхнею дорожнього полотна не менше 10 шипами за рахунок несиметричного розміщення. Загальна кількість рядів з шипами – 16, вартість – від 1700 грн. за R16.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *