Головна / Новий Рік / Що повинно бути на столі в новорічну ніч 2019

Що повинно бути на столі в новорічну ніч 2019

Новий рік в нашій країні завжди відзначається з розмахом. Це стосується всіх аспектів цього улюбленого свята. Ні виключення і для меню новорічного столу, воно настільки рясно, що часом нікуди поставити келих з шампанським. І складаючи меню до нового року деколи складно визначитися з тим, що ж такого приготувати цікавого і смачного, щоб здивувати і порадувати близьких людей, що сидять з вами за столом. Наближення Новий рік 2019 за китайським календарем буде управлятися Жовтої Земляною Свинею, тому, щоб догодити красивому тварині, на столі повинні бути присутніми страви, які йому зручно вживати. Про інші особливості новорічного меню ми розповімо нижче.

Зелень і салати на Новий рік 2019

Особливе місце в меню повинна займати зелень. Можна спорудити салат зі свіжої зелені, але краще використовувати її для прикраси основних страв і столу, в загальному. Зелень може бути подана як закуска, якщо зробити з неї якось особливий соус. Так само що стосується страв з зеленню можна приготувати голубці! Якщо ви зустрічаєте новий рік в тісному колі, допустимі холодні супи зі щавлем або бурякової бадиллям, хоча це не найкращий варіант. Вітаються салати з рибою або іншими морепродуктами. На закуску підійдуть будь-які салати з вареними овочами, копченою куркою і грибами. Так само можна зробити салати з маринованими огірками, кукурудзою та іншими консервами. Особливо користуються успіхом салати, викладені шарами.

Гаряче на Новий рік 2019

На гаряче відмінно підійдуть, як уже було сказано, голубці, запечена курка або качка з апельсинами, або як варіант, з яблуками. Для вегетаріанського столу подаються запечені кабачки, гарбузи. Відмінно впишеться в таке меню фарширована риба.

Що стосується десерту, то тут можна розгулятися. Можна спекти, як звичайний, так і солодкий пиріг. Приготувати вівсяне печиво. Спекти всіма улюблене тістечко – картоплю. Чи не відмовляться в новорічну ніч і від морозива.наостанокГоловне красиво подати і прикрасити ваші страви. Допоможе вам в декоруванні, звичайно, зелень! Далі буде працювати ваша фантазія. Ви можете зробити салати у вигляді дзвіночків або півнячих пір’я, деякі подати в образі свині. Красиво розкласти нарізку, наприклад, у вигляді ялинки або ялинкової гілки. Не варто забувати, що належить рік Жовтого земляний Свині, тому страви можуть бути такими ж яскравими, з переважанням вогненної гами кольорів. Загалом, все залежить тільки від вас самих, від ваших фантазій і можливостей!

Десерт

Що стосується десерту, то тут можна розгулятися. Можна спекти, як звичайний, так і солодкий пиріг. Приготувати вівсяне печиво. Спекти всіма улюблене тістечко – картоплю. Чи не відмовляться в новорічну ніч і від морозива.

Наостанок

Головне красиво подати і прикрасити ваші страви. Допоможе вам в декоруванні, звичайно, зелень! Далі буде працювати ваша фантазія. Ви можете зробити салати у вигляді дзвіночків або півнячих пір’я, деякі подати в образі свині. Красиво розкласти нарізку, наприклад, у вигляді ялинки або ялинкової гілки. Не варто забувати, що належить рік Жовтого земляний Свині, тому страви можуть бути такими ж яскравими, з переважанням вогненної гами кольорів. & Nbsp; Загалом, все залежить тільки від вас самих, від ваших фантазій і можливостей!

Дивіться ще

Прикрашаємо двері до Нового 2019 році

Вже на порозі Новий 2019 рік, зовсім скоро Жовта Земляна Свиня вступить в свої права, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *