Головна / Конкурси / Сценарії для корпоративу з жартами на Новий 2019 рік Свині

Сценарії для корпоративу з жартами на Новий 2019 рік Свині

Скоро настане Новий рік. На багатьох підприємствах вже стали традицією передноворічні корпоративи. Їх намагаються провести весело і завзято, так, щоб всі робочі негаразди і проблеми залишилися в році, що минає. При підготовці до Нового року 2019 стане в нагоді сценарій новорічного корпоративу, який можна використовувати повністю або брати за основу, додаючи щось своє, що точно сподобається колегам.

Новорічний сценарій за мотивами казки про поросят

Сьогодні на різних святах і заходах користуються популярністю тематичні сценарії. Наступаючий 2019 рік – це рік Земляного Кабана або Жовтого Земляного Свині. Весь корпоратив можна присвятити цій темі.

На корпоративі не обійтися без тамади. Ним може стати спеціально запрошений провідний або хтось зі своїх колег, у кого прекрасно виходить вести подібні вечори. А так як свято з приколами, то до тамаді в якості ведучих додаються три поросяти: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф.

З реквізиту знадобляться:

 • костюми поросят;
 • поросяча атрибутика для гостей (п’ятачки, хвостики і т. п.);
 • іграшки у вигляді жолудів;
 • пов’язки на очі;
 • аркуші паперу;
 • фломастери;
 • ножиці, клей, тканину, кольоровий папір;
 • хлопавки, свічки, серпантин, бенгальські вогні та інша атрибутика для новорічного настрою.

Тамада бере слово першим, він повинен привітати присутніх колег зі святом, налаштувати на незвичайний і веселий вечір. Однак Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф, як справжні поросята, пропонують свої «поросячі» привітання.

Тамада: Дорогі колеги і гості нашого вечора, я вітаю вас з наступаючим 2019 роком Свині. Нехай в наступному році вам ніхто не підкладе свиню, ваші друзі не стануть невдячними свинями, а в будинку ніколи не буде свинарника. Сьогодні бажаю вам всім весело провести час і не напитися до поросячого вереску.

У залі з’являються три порося. Вони одягнені у відповідні костюми, пріхрюківают і поводяться розв’язно.

Ніф-Ніф: Веселощі ми вам гарантуємо. А в наступаючому Новому році хочемо дати свої поради офісним свиням, тобто планктону.

Якщо всім колегам вашим
Премію вчора роздали,
А про вас злегка забули
І не дали нічого,
Те засмучуватися не варто,
Просто влийте замість фарби
У принтер всім варення літр,
І тоді про вас колеги
Чи не забудуть ніколи.

Наф-Наф:

Якщо на столі папери
Більше, ніж у педагога,
І знайти там те, що потрібно,
Немає можливості зовсім,
Ти звали всю стос на підлогу
І пострибай зверху сміливо,
А потім з такої роботи
Тебе звільнено швидше.

Нуф-Нуф:

Якщо один все захворіли,
І робота відразу встала,
А клієнти в положення
Не хочуть ніяк входити,
Потрібно для роботи з ними
Відрядити хворого сильно,
Нехай вони хворіють теж
І не будуть тут ходити.

Тамада: Що ж це за потворні поради!

Поросята: Просто нам прикро, що про нас завжди погано думають.

Тамада: Як же про вас погано думають?

Поросята: Послухайте, що про нас знають співробітники.

Провідні проводять вікторину, під час якої гостям потрібно закінчити фрази, пов’язані зі свинею (гусак свині не товариш, брудний як свиня і т. П.).

Поросята: Як погано про нас думають! Однак свині вважаються розумними тваринами. В інтелектуальному плані вони поступаються тільки мавпам і дельфінам. А купання в багнюці – це гігієнічна процедура, яка допомагає позбутися від паразитів на тілі.

Тамада: Тоді за це потрібно випити! І нехай кожен співробітник виголосить побажання, яке починається на букву з слова «свиня» або «кабан».

Коли застілля почалося, розважати гостей можна веселими конкурсами для новорічної вечірки. Вони теж повинні бути пов’язані з тематикою вечора. Підійдуть такі конкурси:

Прикрась ялинку. Учасники розходяться по різних кутах кімнати. Їм зав’язують очі. З зав’язаними очима вони повинні повісити на ялинку іграшку у вигляді жолудя.
Пантоміми. Учасники повинні зобразити за допомогою засобів пантоміми порося з казки або мультика (Вінні-Пух, Фунтик і т. Д.), Інші гості вгадують персонажа.
Веселі малюнки. У великому паперовому аркуші робиться два отвори рук. Учасники, протягнувши руки в отвори, повинні будуть намалювати дикого кабана.
Перевдягання. Учасники діляться на кілька команд. З тканини, кольорового паперу, стрічок, дощу і інших матеріалів кожна команда повинна зробити костюм Жовтої Земляний Свині.

Сценарій за мотивами казки «Навколо світу за 80 днів»

Щоб підготувати на Новий рік 2019 кумедні заходи, за основу можна взяти тему подорожі і провести гостей по «новорічної планеті». Святом керують двоє ведучих. Вони можуть бути одягнені у веселі національні костюми.

Для організації свята знадобляться:

 • атрибути костюмів різних країн;
 • костюм Вєрки Сердючки;
 • костюми Снігуроньки і Діда Мороза;
 • призи для лотереї та аукціону.

Провідні вітають гостей на різних мовах і повідомляють їм про майбутню подорож по новорічної планеті. Перед тим як відправитися в подорож, потрібно обов’язково посидіти на доріжку і підняти келихи за успіх майбутньої «поїздки». Провідні виголошують тости на різних мовах, а гості повинні вгадати країну.

Перед початком подорожі учасники отримують квитки, за якими в кінці розігруються призи. Кожна зупинка починається з пісні, з якою гості дізнаються країну, в яку вони прибули. Провідні розповідають про новорічні традиції, прийнятих в цій країні, а потім проводять конкурс. Можна вибрати такі країни:

 1. Польща. Поляки люблять влаштовувати на Новий рік домашній феєрверк, лопая одночасно безліч повітряних куль. Однак гості на корпоративі не просто лопають кулі. У кожну кулю заздалегідь кладеться папірець з побажанням або новорічним прогнозом.
 2. Італія. Італійці в новорічну ніч позбавляються від мотлоху. На корпоративі проводиться аукціон, на якому гості повинні «викинути» якомога більше грошей. Лоти цікаві і дорогі: вихідний серед робочого тижня, велика пляшка шампанського чи хорошого вина, тижнева похвала від начальника, можливість спізнитися на роботу, похід в цирк за рахунок бухгалтерії і т. П.
 3. Німеччина. Німці встрибують в наступаючий рік. Для цього вони забираються на стільці і стрибають з них якнайдалі. На корпоративі це можна повторити, поки гості ще не зовсім п’яні.
 4. Бразилія. Ця танцююча країна славиться своїми карнавалами. Гості діляться на команди і готують танцювальний номер на новорічну тематику. З учасників вибирають оператора, який знімає кліпи на відео.
 5. Україна. Новорічним символом України давно стала Вєрка Сердючка. Чоловіка з числа гостей наряджають в костюм Сердючки. Він повинен заспівати її пісню або станцювати під фонограму. Інші гості теж танцюють.
 6. Росія. Кінцевою станцією подорожі є Росія. У Росії гостей вітають Снігуронька і Дід ​​Мороз, які теж можуть провести з гостями різноманітні ігри та конкурси. В кінці вони ж проводять лотерею.

3 варіант

Часто в таких установах, як школа, дитячий сад або лікарня, корпоративи проходять в жіночому колективі. Щоб компенсувати відсутність чоловіків і весело відсвяткувати зустріч Нового року Кабана, для корпоративу можна взяти цікавий жіночий сценарій.

Провідною може бути будь-яка дама з колективу. Для проведення свята знадобиться наступний реквізит:

 • новорічна одяг і аксесуари;
 • кубики льоду;
 • іграшкова свинка;
 • крупи і плоди ягід;
 • канцелярські скріпки.

Конкурси для новорічної вечірки можуть бути різними, однак у відсутності чоловіків дами вільні дозволити собі прикольні і навіть трохи навіжені речі. Розвеселять компанію наступні конкурси:

 1. Найдовша мотузочок. Провести цей конкурс в чоловічому колективі складно, а дами потішило від душі. Учасники діляться на дві команди. За кілька хвилин обидві команди повинні сплести мотузку з одягу, зв’язавши предмети гардероба між собою. Виграє та команда, чия мотузка виявиться довшим.
 2. Новорічне вбрання. Після того як жінки роздяглися в попередньому конкурсі, їм пропонується вбратися до Нового року. Для цього вони дістають святкові речі зі скрині або мішка. Складність в тому, що роблять вони це в повній темряві.
 3. Сніжна королева. Кожна учасниця отримує по кубику льоду. Виграє дама, яка зуміє першої розтопити лід в руках.
 4. Пошук свинки. Іграшкову свинку ховають в кімнаті. Учасниці з зав’язаними очима повинні знайти її. Вболівальниці підказують напрямок. Замість хрюшки можна використовувати предмети, які потім стануть призами для учасниць.
 5. Попелюшка. На тарілочці змішуються різні крупи, зерна, боби, плоди ягід і т. П. Учасниці з зав’язаними очима повинні розібрати на купки все плоди. Компонентів не повинно бути багато, щоб конкурс не тривав нескінченно.
 6. Ялинкова гірлянда. Цей конкурс підходить для креативних дам, які працюють в офісі. Учасниці діляться на кілька команд. Кожна команда отримує кілька коробок канцелярських скріпок. З скріпок на час потрібно зібрати найдовшу гірлянду.
 7. Новорічний ріфмоплет. Провідна вибирає для конкурсу новорічні чотиривірші. Учасницям зачитуються тільки перші два рядки, а решта дами додумують самі. Перемагає самий креативний і веселий ріфмоплет.

Всі конкурси для новорічної вечірки можуть супроводжуватися призами та подарунками. Приємно і несподівано, якщо це прикольні подарунки, підготовлені спеціально для корпоративу. А після веселих конкурсів потрібно обов’язково влаштувати дискотеку.

Дивіться ще

Захоплюючі і смішні сценарії на Новий рік 2019 для дорослих

На порозі Новий рік 2019! Зустріти його хочеться як – то незвично і весело в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *