Головна / Конкурси / Сценарії на Новий рік 2019 для підлітків

Сценарії на Новий рік 2019 для підлітків

Якщо ваша дитина захотів провести новорічну ніч разом зі своїми друзями, не варто його відмовляти, мовляв, вдома буде веселіше і спокійніше. Краще допоможіть йому з організацією свята, а саме, підготовкою розважальної програми для дітей підліткового віку. Такий майстерний підхід збере всіх хлопців воєдино, як пташенят, і забезпечить їм відмінне настрій. Весела музика, танці, пісні, різного роду вікторини повинні бути присутніми в цьому заході. Завзяте спілкування, веселий дзвінкий сміх і жарти повинні супроводжувати ваших дітей всю урочисту частину вечора. Отже, якщо ви не в курсі, як створюються ці кумедні програми, тоді прочитайте нашу статтю. Вона надасть вам 7 ідей прикольних сценаріїв на Новий рік 2019 для підлітків підготовлених. Наші рекомендації будуть вам неодмінно цікаві і корисні, оскільки ми їх підбирали ретельно і з любов’ю!

Особливості сценарію новорічного свята для підлітків

Звичайно, хлопцям набагато цікавіше зустрічати Новий рік 2019 компанії своїх однолітків. В цьому випадку дорослим по ряду причин необхідно проконтролювати деякі речі. З підлітками справа йде трохи складніше і тому кілька причин. Це і так званий важкий вік, і небажання миритися з батьківським контролем, і тяга до спілкування з однолітками. І тут потрібно запам’ятати кілька важливих моментів:

  1. Дітей в перехідному віці не можна залишати без нагляду дорослих. Думаю, не слід пояснювати чому.
  2. Новорічне меню повинно бути не тільки смачним, але і здоровим, корисним.
  3. Всім відомо, що хлопці в цьому віці прагнуть пізнати доросле життя і не завжди найкращі моменти. Алкоголь і ранні відносини не сприяють здоровому дорослішання.

Розважальна програма розробленого вами або ким – то іншим сценарію повинна бути веселою, кумедною, але не занадто дитячої або дорослої. Відмінним рішенням може стати тематична вечірка в якому – небудь популярному стилі. І не забудьте, що вони ще діти, які поки що вчаться в школі, а значить, чекають своїх подарунків!

Конкурси для підлітків на Новий рік 2019

“Хто ти?”. Для цього конкурсу, проведеного на Новий рік 2019, необхідно заздалегідь підготувати таблички з різними іменами (наприклад, назви тварин: собака, кіт, крокодил) і прикріпити їх до спин підлітків – учасників (вони їх бачити не повинні). Завдання гравців вгадати, що написано на його табличці, задаючи навідні запитання іншим гравцям, наприклад: «Я великий? Я зелений? У мене великі лапи? ». Як написів можна використовувати персонажів популярних фільмів.

«Прилипали». Це веселий і смішний конкурс, який користується популярністю серед підлітків. Для підготовки вам потрібно написати на різних аркушах паперу конкретні частини тіла (вухо, ніс, стопа, кисть, палець). Для гри викликаються два учасники, які по черзі дістають листи і прилипають або примерзають тими частинами тіла, які там вказані. Далі ведучий викликає наступного учасника, і він теж повинен вийняти листочок і пристане який – то частиною тіла. І так далі, число гравців не обмежена. Виходять дуже цікаві постаті з «замерзлих» хлопців. Якщо в свій сценарій ви включите таку гру, все будуть просто в захваті.

«Іду туди, не знаю куди». Для цієї гри, що проводиться на Новий рік 2019 з підлітками, потрібно викликати як мінімум 4 людини, яких саджають на стільці спиною до глядачів. Суть в тому, що на спинках стільців висять таблички (або паперові листочки), на яких вказані місця (супермаркет, нічний клуб, школа). Потім ведучий ставить запитання кожному учаснику по черзі: «Як часто ти ходиш в це місце? Ти любиш відвідувати цей заклад? З ким ти віддаєш перевагу туди ходити? ». Гравці відповідають на них, не знаючи, яке місце написано на табличці ззаду. Веселощі вам гарантовано. Такий конкурс вільно можна використовувати і на вечірці в школі.

«Замотати». Для цієї гри потрібно викликати попарно дівчаток і хлопчиків. Дівчаткам на пояс намотується стрічка. Завдання хлопчиків якомога швидше перемотати стрічку на пояс собі. Перемагає той, хто зробить це першим. А що, ідея непогана для сценарію!

«Найбільш м’язистий». Ведучий запрошує підлітків і ділить їх на дві команди, в кожній по дві дівчинки і один хлопчик. На хлопчика надягають великий светр. За певний час дівчинки повинні встигнути засунути в светр багато повітряних кульок, створюючи ілюзію накачаних мускул. Перемагає та команда, якій вдасться «накачати» якомога більше кульок. Такий конкурс на Новий рік 2019 розохотить всіх!

«Вгадай мелодію». Для цієї сучасної гри ведучий вибирає одного учасника і кілька співаків для хору. Далі перший дитина повинна вийти з кімнати. Ведучий тим часом роздає співакам слова рядки з популярної пісні, тобто кожному по одному слову, після цього його & nbsp; повертають в зал. Як тільки він увійшов, всі співаки починають одночасно співати рядок пісні – кожен своє слово. Завдання гравця – вгадати пісню серед цього хаосу!

«Алфавіт». Для того, щоб ваш сценарій був насиченим і класним на Новий рік 2019, слід включити в нього даний конкурс. Суть його полягає в наступному: Дід Мороз, як важливий персонаж на святі підлітків, повідомляє всім, що він підготував для всіх чудові подарунки, але вони дістануться найрозумнішим і освіченим дітям. Для того, щоб з’ясувати, хто з них супер геній, важливо зіграти в гру «Алфавіт». Дід Мороз називає будь-яку букву, а учасники по черзі повинні придумати слово, що починається на цю букву, але пов’язане яким – то чином з новорічними святами. Хто впорався, той отримує заповітний приз.

Ось вам відео на тему – як можна цікаво відіграти танець для молоді!

Наостанок

Ось і підійшла до свого завершення наша стаття, яка надала вам деякі ідеї того, як можна створити сценарій на Новий рік 2019 для підлітків з сучасними конкурсами та вікторинами, з танцями, піснями та іншими розвагами. Вкладіть в цю справу всі свої сили і гумор, щоб вечірка дійсно вдалася! Побільше сміху, несподіванок і подарунків, адже це те, що потрібно дітям в цьому перехідному віці. Зі святом вас, дорогі друзі! Смійтеся до упаду!

Дивіться ще

Захоплюючі і смішні сценарії на Новий рік 2019 для дорослих

На порозі Новий рік 2019! Зустріти його хочеться як – то незвично і весело в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *