Головна / Новий Рік / Як прикрасити офіс на Новий рік 2019 своїми руками

Як прикрасити офіс на Новий рік 2019 своїми руками

Новий рік – це довгоочікуваний і улюблене свято для кожного з нас. Ми з нетерпінням очікуємо його приходу і завчасно готуємося, проводячи генеральне прибирання в своїх оселях, створюючи прикольний і барвистий інтер’єр кімнат з допомогою мішури, дощику і інших прикрас, надаючи тим самим урочисте і веселе настрій навколишнього нас розташуванню. Як уже всім відомо, цей чарівний свято не обходить стороною жоден будинок. Чи то цей навчальний заклад або медичний заклад, банк або гуртожиток, магазин, величезний супермаркет, Палац культури – все, без винятку, вимагає процесу перетворення. Навіть офіси на різних підприємствах або фірмах, що відзначалися своєю строгому діловому обстановкою, і ті жадають тріумфу. Для цієї мети кожен використовує різні методи, черпаючи чудові креативні приклади в основному з Інтернету, глянцевих журналів та інших джерел інформації.

Так чого варто пройтися по вечірньому місту, вже одягненого у всілякі строкаті і мерехтливі «наряди», жваві вогнями гірлянд і всіляких прикрас у вигляді фігурок Діда Мороза, Снігуроньки, Сніговика, оленів з саньми і іншого декору. Після побаченого так і хочеться зануритися у власну творчість, в якому б розкрилася вся притаманна кожному з нас індивідуальність і талант. Але, що робити, якщо ви губитеся при створенні чарівної атмосфери в кабінетах, не знаєте, які декорації слід створити, щоб вразити колег по роботі. Для цього вам необхідно ознайомитися з нашою статтею, в якій ми надамо 92 фото ідеї того, як красиво і бюджетно прикрасити офіс на Новий рік 2019 своїми руками без зайвих витрат і зусиль. Сподіваємося, що наші безцінні поради виявляться для вас корисними і незаменімимі.

Підготовка в офісі до торжества

Прикраса офісу на Новий рік набуває, як правило, масовий характер. Немає жодного співробітника, який би зміг ухилитися під приводом будь – яких термінових справ. І це пояснюється тим, що сам процес настільки захоплюючий для всього робочого колективу, що вони з величезним задоволенням беруть участь в створенні атмосфери свята. Щоб перетворити звичайні сірі кімнати в чудову несподіванку, не обходиться, звичайно ж, без попередньої прибирання приміщення, за допомогою якої всі старі і непотрібні накопичилися за рік речі, в нашому випадку паперу, утилізуються, даючи хід всього нового і чистого. Після виконаної чистки кожен співробітник намагається якомога яскравішим і цікавішим оформити своє робоче місце.

До чого ж в даному випадку доводиться вдаватися, щоб домогтися чарівного ефекту? Так, в принципі, ті ж кошти, що і вдома, тільки варто враховувати велику площу приміщень, для яких потрібно чималу кількість різних елементів декору. Ясна річ, що розтрачуватися на новорічні дрібнички не дуже охота, оскільки це не домашнє вогнище, що вимагає чималих фінансових вкладень на даному етапі. Однак постаратися необхідно, адже настрій майбутнього корпоративу буде прямим чином залежати від ваших творчих старань.

Можна, припустимо, створити своїми руками оригінальні декорації у вигляді іграшок, підвішених до стелі, новорічних веселих фото, розставлених на столах, гірлянд, підкреслюють своєю витонченістю вікна у вашому кабінеті, ялинових вінків, оповитих червоними атласними стрічками і вітають ваших колег, не обійтися, звичайно ж, і без ялинок живих або створених з різного підручного матеріалу, такого як кулі, мішура, дощик, папір у всіх своїх видах і проявах, книги, клаптики, шишки, пробки, рукавиці, краватки і багато іншого, що здатні п інесті ваші знайомі по роботі.

Загалом, ідей для створення креативного прикраси навіть більш, ніж безліч. При бажанні, можна досягти в цій майстерності небувалих результатів, головне, щоб весь колектив поставився до даної справи злагоджено і з ініціативою. Деякі фото ідеї того, як просто, але зі смаком виробляють оформлення офісних приміщень на Новий рік 2019. Щоб розширити ваші пізнання в цьому питанні, радимо переглянути підготовлене відео, в якому буде представлена ​​шикарна підбірка ідей на дану тематику.

Відео: новорічний декор офісних приміщень

Святково прикрашаємо вікна

Якщо ви володієте багатою фантазією, то, напевно, знаєте, як прикрасити вікна в офісі на Новий рік 2019 своїми руками більш, ніж ефектно. Варіацій тут безліч, варто тільки підібрати що – то підходяще і вільно здійсненне. Так, наприклад, разом з колегами створіть на вікнах справжню зимову казку за допомогою звичайної білого паперу, з якої вирізаються сніжинки, їли, казкові персонажі та багато інших прикрас. Прикріпіть їх до самого скла за допомогою канцелярського водорозчинного клею або, як в дитинстві, мильного розчину. Якщо з виготовленням паперових творінь виникли деякі труднощі або не охота довго возитися, тоді на виручку прийдуть готові барвисті новорічні наклейки. Вони і красу наведуть і вас не змучений.

Чудовим новорічним декором може стати також зубна паста, яку наносять на скло за допомогою зубної щітки, створюючи якісь бризки, з яких утворюються красиві снігові малюнки. Тільки для цього необхідно придбати в спеціалізованих магазинах трафарети, що сподобалися вам зображень. Ну це найпростіший і бюджетний спосіб, який дозволить заощадити ваші кошти. А якщо серед вашого дружного колективу є художники, то це взагалі чудово. Купіть вітражні або акрилові фарби яскравих кольорів і перетворите ваші вікна в зимові міські пейзажі, чарівні своєю реалістичністю і неотразимостью. Перегляньте наші фото ідеї на цю тему і створіть що – небудь оригінальне.

Шикарно будуть виглядати на вікнах в офісі на Новий рік 2019 і механічні гірлянди, підвішені зверху вниз рівними лініями, які закривають все скло, або ж дугоподібним типом, що нагадує своїм зовнішнім виглядом ламбрекени. Для цієї мети використовуються як однотонні вогники, так і строкаті, що найбільше вам сподобається. До речі, досить цікавою прикрасою стануть і механічні гірлянди у вигляді сніжинок, дзвіночків, різдвяних вінків та інше. Не потрібно довго придумувати, як же розташувати яскраві вогники, вони і так вже зібрані в своєрідні прикольні фігурки, які своїм мерехтінням нічим не поступляться початковим родичам.

Крім цього можна своїми руками спорудити чудові снігові гірлянди, створені з вати, фетрових білосніжних сніжинок, перламутрових намистин і інших елементів декору, з’єднаних між собою на певній відстані міцної світлою або сріблястою нітью.Также не варто обходити своєю увагою і гірлянди з ялинкових куль. Якщо постаратися, то з такого доступного для кожного з нас матеріалу можна створити неповторні декорації в новорічному настрої. Підберіть яку – небудь ошатну атласну стрічку, що відповідає розміру вашого вікна, і нанизати на неї необхідну кількість куль контрастних або схожих відтінків, що чергуються величиною.

Це додасть значного обсягу вашому творінню і витонченості. Звичайно, ви маєте право зробити перетворення вікон і простішим способом. Для цього вам буде потрібно відібрати красиві кулі і всього – всього закріпити їх на будь – яку ошатну нитку, згодом підвісивши їх зверху скла. Довжину створених вами підвісок слід обов’язково чергувати, так вони придбають привабливий вигляд. Також можна скористатися і ялиновими гірляндами, доповненими шишками, вогниками, дзвіночками, червоними штучними гронами ягід гостролистий, декоративними ялинковими намистом різної конфігурації і забарвлень, дощиком і мішурою. Все на ваш розсуд. Перегляньте наші фото ідеї, щоб переконатися в красі запропонованих нами варіантів.

Якщо вікна в офісі мають просторі підвіконня, то це послужить додатковим прикрасою на Новий рік 2019. Своїми руками на них можна створити різні декорації з використанням недорогих допоміжних матеріалів, таких як вата, поролон, тканина, дощик, ялинкові іграшки, гофрований папір, штучний сніг , гілочки дерев, мініатюрні їли, Сніговики, будиночки, намистинки, шишки, олені, механічні гірлянди та інше. Як наочний приклад, радимо переглянути наступні творчі роботи. Ось таким способом можна прекрасно оформити вікна у всіх кабінетах офісного приміщення. При вигляді такого чарівності Жовта Земляна свиня – символ прийдешнього року, неодмінно обдарує всіх співробітників удачею, фінансовою стабільністю і везінням.

Перетворюємо двері і дверні прорізи

Двері і дверні прорізи в будь-якому приміщенні повинні також святково виглядати на Новий рік 2019, гармонійно поєднуючись з основним декором кімнатного інтер’єру. Вони грають важливу роль для відвідувачів і всього колективу в цілому, оскільки заряджають своєю позитивною енергетикою кожної людини на самому початку приходу, задаючи відмінний настрій на весь робочий день.

На виробництвах і будь – яких фірмах воліють оформлення виробляти по – різному: хто – то використовує для цього розставлені по обидва боки входу вазони з декоративними композиціями з ялинових гілок з гілочками дерев, перетворених тонким дощиком або барвистими стрічками, щедро і зі смаком обвішаними ялинковими кулями , а хто – то і зовсім обмежується тільки лише різдвяними вінками різного роду виготовлення.

Але все ж жоден офіс не обходиться без гірлянд, майстерно зроблених своїми руками з ялинових або соснових гілок, переплетених червоних стрічками і прикрашеними бантами. Особливий запал і веселощі додадуть також механічні вогники, щедро розвішані по всьому дверних отворів будівлі.

Перегляньте наші фото ідеї і ваше робоче приміщення стане таким же сліпуче красивим. Оскільки жодне торжество не обходиться без такого прикраси як кулі, чудово було б їх підключити і в свій дизайн. Він буде радувати всіх яскравим і насиченим кольором.

Майстер клас по виготовленню арки з повітряних куль своїми руками

Урочисті стелі і стіни

Якщо ви не знаєте, як прикрасити офіс на Новий рік 2019 своїми руками швидко і чудово, тоді, крім перетворених вікон і дверей, оформите урочисто стелі і стіни. Все, що оточує вас у вашому кабінеті або холі, має зачаровувати і полонити. З цією метою багато із співробітників використовують підвіски, створені самостійно з ялинкових бус, на кінці яких закріплюються кулі, банти, сніжинки, грудочки вати з блискітками і багато іншого. Сліпучим сяйвом буде зачаровувати всіх і тонкий дощик, майстерно закріплений по всьому периметру оформлюваної кімнати.

Щоб досягти ефекту урочистості, не завадять, звичайно ж, і різнокольорові завитки серпантину, які прикольно можна розвісити на стінах і стелі. Пол на час корпоративу слід всипати блискучими конфетті. При світлі механічних гірлянд або звичайного світла вони заграють жвавістю і якимось радістю, що закликає до святкування. Ці та інші творчі пропозиції слід переглянути в підібраних нами фото ідеях, завдяки яким ваші шанси на успішне оформлення виростуть у сто крат.

В якості прикраси стін на новорічні свята можна використовувати картини з відповідною символікою, а також із зображенням грошового дерева, яке послужить не тільки декоративним елементом, а й певним талісманом для всіх співробітників офісу. Таку цінну річ всі бажаючі можуть виготовити своїми руками з простих і доступних матеріалів, посилаючись на наш відеоурок.

Майстер клас зі створення панно «Грошове дерево»

Розкішні новорічні сходи

Ясна річ, що без сходів не обходиться жодне приміщення офісного типу. Так ось цю деталь також варто включити в своє дизайнерське оформлення на Новий рік 2019. І не потрібно жахатися їх масштабністю, зібравшись всім дружним колективом, можна впоратися з цим завданням легко і просто.

Необхідно тільки озброїтися красивими декоративними штучками, які в своїй сукупності зададуть бажаний тон атмосфері наміченого свята.

Так, припустимо, часто персонал, який займається прикрасою залів, використовує для сходів гілки ялини, сплетені в своєрідну гірлянду, яку закріплюють за допомогою атласних стрічок або ж обмотують нею перила.

Щоб даний декор не виглядав сухо і буденно, його перетворюють ялинковими кулями, маленькими сувенірними подарунковими упаковками, мандаринами, цукерками, сніжинками, світловими гірляндами, намистом і іншої красою.

Крім цього дуже часто можна зустріти і невеликі різдвяні вінки, підвішені до сходів на певній відстані тими ж атласними стрічками або іншими ошатними мотузочками. Відмінною ідеєю стане перетворення тільки балясин сходів за допомогою створених своїми руками композицій в новорічному дусі. Практичним і досить популярним підручним матеріалом в даному випадку виступають гілочки вуличних дерев.

Їх звільняють від усіляких забруднень, оживляють дощиком або ж гілочками ялини, зібраними в пучок біля основи, розбавляють будь – якими штучними ягодами, квітами, шишками і в завершенні скріплюють чи синельної дротом, то чи стрічкою. Ці та багато інших варіанти ви зможете переглянути в нашій добірці чудових фото робіт. Ось так чудово і незвичайно можна зробити декор будь-яких сходів в офісі на Новий рік 2019.

Поставтеся до цього процесу з посмішкою і гарним настроєм, тільки в цьому випадку кінцевий результат вас обов’язково здивує і обрадує.

Ошатна ялинка в офісі

Хто б там що не говорив, а ялинка все – таки є найголовнішим прикрасою на новорічному святі. Куди б ви її не поставили – в кімнату або кабінет, вона відразу помітно перетворить будь-який куточок приміщення. І не потрібно вдаватися при цьому до якихось – то певним хитрощів, коштує всього лише дістати відповідні механічні гірлянди, увінчати ними лісову красуню, додати блиску за допомогою іграшок, гармонійно перегукуються між собою формами і квітами, всипати розлогі гілочки сніжинками або штучним снігом, конфетті. Підкреслити і висловити красу і неповторність ошатного деревця допоможе, звичайно ж, дощик або мішура. Ось так просто і нехитро можна запалити «вогник» в обраній вами ялинці. Не впадайте у відчай, якщо вона у вас штучна і не виділяє блаженного аромату хвої.

Таку ситуацію можна вирішити шляхом розташування де – небудь на столі, тумбочці або полиці живих гілочок сосни або їли, що більше подобається. Розігрівшись після тріскучого морозу, вони поширять по всіх кабінетах неймовірний лісової запах свіжості і соснової смоли. Але буває так, що новорічні свята доводиться зустрічати без головного атрибуту. Тоді на допомогу приходять старанність і талант. Так, наприклад, співробітники, зібравшись дружно і організовано, зможуть на продовженні дня виготовити своїми руками чудові варіанти ялинок з різноманітних підручних матеріалів. Що в підсумку з цього всього виходить, подивіться самі в наших фото ідеях. Для того, щоб зробити Новий рік 2019 незабутнім, створите штучну мініатюрну ялинку з усього розмаїття природних матеріалів. Ось побачите, вона чудово впишеться в ваш офіс.

Майстер клас по виготовленню ялинки самостійно

Різноманітність декоративних елементів

При оформленні будь-якого роду приміщення обов’язково використовуються безліч прикрас, створених часто власноруч. Вони виступають заключною частиною святкового перетворення кабінетів. Це як родзинка, при відсутності якої цілісність і досконалість естетичного вигляду порушується. Матеріали, до яких вдаються майстри мистецтва, досить різноманітні. Це може бути дерево, папір, тканини, поролон, пінопласт, свічки, шишки, горіхи, полімерна глина і багато іншого, що є для вашого використання. Найпоширеніші роботи надані в наших фото ідеях. Цікаво прикрасити офіс на Новий рік 2019 допоможуть також деякі чарівні композиції, зроблені своїми руками. Наш майстер клас допоможе вам в цій творчості.

Майстер клас по виготовленню новорічної композиції

Наостанок

Як бачите, перед тим як прикрасити офіс на Новий рік 2019 своїми руками урочисто, робота має бути чимала, але дуже приємна. Наші фото ідеї і майстер класи, безумовно, допоможуть вам в цій творчості. Крім того, спільна праця, як то кажуть, не тільки облагороджує, але і зміцнює взаємини всередині трудового колективу. Та й працювати в такому піднесеному настрої серед наведеної краси і порядку буде приємно! Звичайно, після свят доведеться привести офіс в первинний вигляд, тобто акуратно прибрати і скласти всі прикраси і мішуру до наступного року. Втім, це вже зовсім інша історія. Зі святом вас, дорогі друзі!

Дивіться ще

Прикрашаємо двері до Нового 2019 році

Вже на порозі Новий 2019 рік, зовсім скоро Жовта Земляна Свиня вступить в свої права, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *