Головна / Новий Рік / Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

Новорічні свята – найбажаніші у росіян. Їх чекають всі, від малого до великого. З давніх-давен цей період був оточений магією і різними обрядами. Частина з них канули в літа, але ось установка ялинки в будинку як і раніше актуальна в наш сучасний час. Існує думка, що від кольору вбрання, оздоблення кімнати і головного атрибуту свята, багато чого буде залежати в майбутній період. Тому існує великий інтерес до того, як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 і в чому зустрічати свято.

Крім цього, згідно з китайським календарем до нас на дванадцять місяців приходить нова господиня – Жовта Земляна Свиня. Це веселе тварина любить веселитися і радіти життю. Вона любить яскраві фарби і задоволення. Крім цього, тотем асоціюється з успіхом, а значить і з дзвоном монет. Тому, їли ви бажаєте з перших хвилин догодити новій гості, то в вашому домі має всі відповідати її смакам.

Кольори для прикрашення ялинки 2019 року

Оздоблення в будинку і, звичайно ж, головна героїня свята – ялинка повинні бути витримані в жовтих або золотих тонах. Так як тотем належить до земної стихії, то йому не чужі будуть кольору, пов’язані з землею:

  • коричневий;
  • бежевий;
  • пісочний;
  • помаранчевий;
  • бурштиновий;
  • охра;
  • зелений;
  • червоний;
  • синій.

Від колірного оформлення свята залежить дуже багато чого і перш за все настрій гостей. Для того, щоб всі новорічні свята вас не покидало райдужне і оптимістичний настрій необхідно дуже уважно поставитися до прикраси ялинки. Також потрібно правильно розташувати її в приміщенні. Згідно Фен-шуй, в рік Свині лісову красуню краще поставити в південній частині приміщення. Хоча, якщо в наступному році ви ставите перед собою певні цілі, то становище лісового дерева можна поміняти. Астрологи стверджують, що поєднання кольорів також має велике значення для майбутнього року. Граючи розмірами, формами і кольором прикрас можна домогтися незабутнього ефекту.

Також варто пам’ятати, що незважаючи на те, що жива ялинка це добре, останнім часом все більшою популярністю користуються штучні ялинки, а вони можуть бути абсолютно різного кольору.

Якщо ви вирішили поставити білу ялинку, то вам варто вибрати більш насичені кольори прикрас.

Якщо ваша красуня срібного кольору, то можна погратися з розмірами ялинкових куль і створити надзвичайно ефектну ялинку.

Колір дерева повинен відповідати загальній стилістиці приміщення. Хоч, ялинка і повинна радувати око, вона не повинна дисонувати із загальною обстановкою.

Варіанти прикраси новорічної ялинки 2019 року Свині

Прикрашати ялинку краще всією сім’єю. Кожен член сім’ї повинен внести свою лепту в новорічне свято. Це є об’єднуючим началом, що дуже важливо напередодні нового етапу в житті будь-якої людини. Наряджати ялинку треба починати з гірлянди. Перед тим, як приступити до роботи, необхідно перевірити її працездатність. Так як потім що-небудь виправити буде пізно. Так, і настрій буде вже зіпсовано. Гірлянду можна розмістити у вигляді спіралі або у формі круга.

Після цього можна приступити до розміщення ялинкових прикрас. Їх розмір залежить від висоти лісового дерева. Їли у вас висока ялина, то буде безглуздо прикрашати її масою дрібних куль. Краще внизу, де ялинка пишна розмістити великі ялинкові іграшки, а потім їх розмір зменшувати.

Також можна розташувати ялинкові прикраси по зонам. Для початку необхідно дерево розбити на ділянки, які потім прикрашати в певному кольорі. Так можна домогтися ефекту веселки. Кажуть, що вона в новорічну ніч приносить успіх.

Різні стилі

Насправді наряджати ялинку можна найрізноманітнішим способом. Дизайнери в цьому плані можуть назвати величезну кількість прийомів, завдяки яким, з самого простого лісового дерева можна зробити справжній витвір мистецтва. Ми ж розглянемо найпоширеніші стилі, разнообразив які, ви створите свою неповторну красуню. Всі варіанти для загального уявлення забезпечені фото.

Кантрі

Так як Свиня ставитися до сільських жителів, то їй до душі буде просте і нехитре прикрашання ялинки. При цьому використовуються прикраси, зроблені своїми руками. Дуже часто йде в хід: нитки, тканини, фетр, папір, деревина. Також в якості прикрас можна використовувати цукерки, горіхи, пряники, а також фігурки з тіста. Гірлянду можна зробити з фетру або паперу. Треба відзначити, що в цьому випадку, загальне оздоблення приміщення повинно бути витримано в сільському стилі.

Індустріальний стиль

Така ялинка буде виглядати дуже незвично і по-сучасному. В якості іграшок можна взяти металеві сувеніри, всяка дрібниця, що має металевий блиск, вироби з фольги у вигляді дощу і мішури.

Екзотичний стиль

В цьому випадку, поряд з ялинкою, можна використовувати пальму, фікус і т.п. Прикраси робляться з часточок цитрусових, яблук, квітів та ін. Гірлянду можна зробити своїми руками з сушених фруктів і ягід.

Еко-стиль

Така прикраса ялинки досить стримане. Іграшки та інші прикраси робляться своїми руками з натуральних продуктів: лози, жолудів, шишок, ягід і т.п.

Вільний стиль

Цей стиль характеризується повною свободою при виборі прикрас. Вони можуть бути самими різними. Маленькі іграшки на ялинці можуть розміщуватися поруч з великими. Гірлянда виконується також з будь-яких матеріалів. Такий стиль підходить, коли ви наряджає ялинку всією сім’єю. При цьому можна не переживати за цілісність образу.

Класичний стиль

Він відрізняється тим, що в основному використовуються ялинкові кулі одного розміру і їх колір знаходиться в одній тональності. Наприклад, прикраси можуть бути жовтими, помаранчевими, золотими і т.п. Трендом 2019 року буде помпони. Ними будуть прикрашатися новорічні ялинки замість куль. Якщо ви бажаєте мати стильну лісову красуню, то вам обов’язково пройти майстер-клас з виготовлення помпонів. Відео, як їх робити, можна знайти в мережі.

Декор ялинки по фен-шуй

Згідно китайської традиції ялинка повинна бути тільки натуральною. Її ставлять в кут праворуч. Це гарантія того, що майбутній рік буде благополучним. Ялинку слід прикрашати парними іграшками, шовковими стрічками, скляними кулями. Також на дереві обов’язково повинні бути парні монети або купюри. Головними відтінками 2019 року по фен-шуй стануть: срібний і золотий. Гірлянду можна зробити з різнокольорових ліхтариків. Як верхівки може бути фігурка Свинки, яскравий бант або статуетка ангела.

Відео

Дивіться ще

Прикрашаємо двері до Нового 2019 році

Вже на порозі Новий 2019 рік, зовсім скоро Жовта Земляна Свиня вступить в свої права, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *