Головна / Конкурси / Загадки на Новий рік 2019

Загадки на Новий рік 2019

Покровителькою 2019 року Жовта Земляна Свинка. За китайською міфологією це тварина відрізняється веселою вдачею. Якщо ви бажаєте сподобатися з перших хвилин тотему і отримати удачу, то неодмінно варто зустріти майбутній рік весело і невимушено. Бажано, щоб це відбувалося в галасливій компанії однодумців. Відповідний настрій можуть створити загадки на Новий рік 2019.

Зустріч Нового року з дітьми

Дуже часто молодим батькам не на кого залишити своїх старших дітей, і вони вирішують зустрічати Новий рік з ними і зі своїми друзями, які мають ту ж проблему. У підсумку, виходить так, що збираються дві компанії дорослих і дітей. Щоб свято не був зіпсований, необхідно, щоб малюки і батьки були чимось зайняті. Не рідко, приймаюча сторона приділяє дітям одну кімнату, а дорослі зустрічають Новий рік окремо. Багатьом дітям в день, який вони чекали весь рік, що не дуже подобається сидіти в окремому приміщенні і дивитися набридлі мультики. Насправді, батьки можуть все виправити, якщо підійдуть творчо до спільної зустрічі Нового року. Кожен дорослий зацікавлений в тому, щоб його чадо виросло здоровим, щасливим і комунікабельною людиною.

Всебічно розвиненою людина може стати тільки, якщо буде постійно розвиватися. Чому б і в Новий рік не зробити крок в цьому напрямку. Буде дуже добре, якщо дорослі допоможуть яскравіше розкритися своїм дітям в будь-якому конкурсі, організованому разом. Це можуть бути енергійні гри або розгадування загадок. Для того, щоб свято пройшло на ура, варто заздалегідь підготувати все необхідне. Організатором цього може стати приймаюча сторона або самі ініціативні дорослі. Якщо ви бажаєте підготувати для дітвори ляльковий спектакль, то потрібно запастися реквізитом. Також будь-які ігри та змагання немислимі без подарунка. Їх теж заздалегідь необхідно придбати. Також слід подумати про загадки, які люблять розгадувати разом діти. Ми вирішили полегшити вашу долю і підготували найцікавіші загадки для дітей і дорослих в рік Свині.

Дитячі жартівливі загадки з відповідями

Питання можуть бути, як про господиню року, так і про те, що оточує дітей.

Ніс, як коржик, Копитця на ніжках, Кругле черевце, Хвостик, як стружка … порося Носик вологим п’ятачком, Хвіст – закрученим гачком, Рожева спинка, Спить в загоні … свиня Їй до бруду б дістатися, Любить в ній вона валятися, Вся в щетинці її спинка, Хто верещить так голосно? свинка «Хрю-хрю-хрю!» – кличе подружок похлюпатися в теплій калюжі. П’ятачок помити і спинку Любить рожева … свиня товстувата, незграбна, Любить бруд і любить калюжі, Любить спати і любить хрюкати, П’ятачком в грязі похлюпать … свинка Візерунки на вікні малює, І дарує казку кожен раз, І ніколи не повторює, Свої картини напоказ. мороз Чекали снігу і зими, Дочекалися, хлопці, ми! Встали нині спозаранку, Щоб катати по снігу … санки Новий рік вже йде, Час радості гряде, Всі хлопці дуже чекають, Коли вгору злетить … салют Краса з небес упала, На мою долоню потрапила, Дуже легка пушинка, Називається … сніжинка За вікном стоїть мороз , За склом літають пташки. Ти годівницю приготуй, Пташок тих звуть … синички

Дорослі також можуть зайнятися відгадуванням загадок. Коли прозвучать куранти і вже буде багато випито і з’їдено, можна підняти настрій цікавими питаннями:

Друзі! Відкриємо ширше двері Таким друзям шану! З тобою ми в шлях підемо тепер, Щасливий … Новий рік Кожен дорослий в Новий рік, Її дуже-дуже чекає, І сподівається ось-ось, Її бухгалтер принесе! … премія Завжди по-зимовому одягнена, Але їй самій плювати на це. оселедець під шубою Чи не кулемет, а стріляє, Чи не кобра, а сичить. Не горілка, а … шампанське Їсть він мало, багато п’є І всім подарунки роздає! Здогадалися це хто? … Дід Мороз Коштує він в банку на столі. Сьогодні усіма забутий, А завтра немає його милею. Поверне він до життя і убитого. розсіл Новий рік – особливе свято. Сповнений радості, веселощів, Дітям він подарунки дарує, Дорослим же з ранку – … похмілля У Новий рік кличемо гостей – Найвідданіших друзів, Чи не зустрічалися ми давно, Будемо разом пити … вино Добре йде під горілку, С маслом, та й з цибулькою, добре йде з картоплею, Її люблять за столом! оселедець Мова красива, немов казка, Від душі і без підказки. Звучний, і гарний, і простий Цей новорічний … тост На столі стоїть завжди. Любить вся його країна. У ньому часом навіть сплять. Гості все його хочуть! олів’є

Новорічні ігри 2019 року

Грати з дітьми можна починати прямо з порога. Наприклад, дати їм завдання намалювати, про що вони мріють. Після свята потрібно передати ці малюнки батькам. Можна запропонувати дітям пограти на комп’ютері або на новій приставці до телевізора, але з однією умовою – пройти невеликий тест.

  1. Гра «Вгадай подарунок». Його сенс полягає в тому, що малюки простягають рученята в новорічний мішок і відгадують вміст. Якщо дитина відгадав подарунок, то він стає його володарем.
  2. Змагання «Сніжок». У ньому беруть участь дві команди хлопців. Кожен з учасників бере в рот ложку, на яку поміщається ватний сніжок. Гравець повинен якомога швидше оббігти навколо ялинки і повернутися на старт, щоб передати сніжок іншому учаснику. Колега проробляє ті ж операції. Та команда, яка впоралася раніше всіх, перемагає.
  3. Конкурс «Подих зими». Перед двома учасниками кладуть на стіл великі, вирізані з паперу, сніжинки. Їх завдання полягає в тому, щоб здути цей предмет на підлогу. Однак, перемагає той чия сніжинка торкнеться землі останньої. Перед грою хлопців попереджають, що «сачковать» не можна. Сніжинка, як би, повинна ніжно спуститися на підлогу. Перемагає той, хто впорався із завданням.
  4. Змагання «Снігопад». Хлопцям пропонується влаштувати справжній снігопад. Для цього їм видається вата. Ведучий пояснює, що з неї потрібно зробити сніжок і підкинути в повітря. Перемагає той, хто примудритися, як можна довше тримати сніжок в повітрі.
  5. «Хто говорить алфавіт». Це розвага дозволить згадати ще раз алфавіт. Діти повинні будуть привітати одного з казкових героїв, ім’я якого, починається на літеру алфавіту. Перша дитина передасть привіт «Алі-Бабу». Другий вітає – «Бармалея» і т.д.

Дорослі також можуть зайнятися схожими заняттями. Наприклад, один з учасників повинен описати який-небудь предмет своїми рухами, а решта відгадати, що виступає имел ввиду гравець.

Дивіться ще

Захоплюючі і смішні сценарії на Новий рік 2019 для дорослих

На порозі Новий рік 2019! Зустріти його хочеться як – то незвично і весело в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *