Головна / Конкурси / Захоплюючі і смішні сценарії на Новий рік 2019 для дорослих

Захоплюючі і смішні сценарії на Новий рік 2019 для дорослих

На порозі Новий рік 2019! Зустріти його хочеться як – то незвично і весело в компанії кращих друзів. Зібратися на затишній дачі в гостях або у себе вдома, але, організувавши при цьому справжню запам’ятовується всім вечірку. Дзвінкий сміх і жарти, добродушне спілкування і гумор повинні стати головними супроводжуючими супутниками майбутньої новорічної ночі. Але колективна тусовка – справа не з легких, оскільки потрібно зуміти належним чином налаштувати атмосферу свята і незабутнього свята в колі своїх приятелів, з урахуванням їхніх характерів і умонастроїв. Якщо ви наділені бездоганними навичками тамади, тоді карти в ваших руках, але в разі, коли ваш характер ні чим не відрізняється від звичайних людей, креативні ідеї – не ваш коник, тоді доведеться неабияк потрудитися, щоб захід не перетворилося на нудне збіговисько випівак. Для цього ми підготували для вас дуже корисну і, в той же час, цікаву статтю, прочитавши яку ви дізнаєтеся, які можна підготувати варіанти захоплюючих і смішних сценаріїв на Новий рік 2019 для дорослих, присутніх в дружній галасливій компанії. Завдяки нашим порадам і чудовим відео ідеям, свято придбає розважальний характер. Привабливі гри, які заповнять вашу вечірку, не стануть для вас і ваших гостей нав’язливими і нудними, навпаки, вони значно підбадьорять кожної людини і розкріпачать. Приклавши невеликі зусилля, ви, безумовно, досягнете успіху в новорічному святі, а щасливі очі ваших друзів і теплі посмішки скажуть вам про це.

Зустрічаємо Новий рік весело і невимушено

Отже, ви визначилися з кількістю гостей і місцем проведення свята, присвяченого зустрічі Нового року 2019. Так само, ви подбали про смачне меню і купили для цього все необхідне. Тепер слід приступити до складання розважальної програми заходу для дорослих. Причому. робити це потрібно, виходячи не тільки з особистих мотивів, а й відштовхуючись від контингенту запрошених гостей. Це може бути вечірка – маскарад, традиційне застілля або свято в стилі ретро. Існує багато можливих варіантів цікавих сценаріїв урочистості, вибирайте те, що підійде саме вашій компанії. Так, і в разі костюмованого вечора, заздалегідь попередьте людей про необхідність підготувати особливий наряд.

Особливості новорічного сценарію для дорослої компанії

Вам пощастило, якщо серед ваших друзів знайдеться людина, здатна придумати на Новий рік 2019 свою розважальну програму. Однак таке буває не завжди. Якраз для подібних випадків і існують вже готові сценарії, якими можна вільно скористатися, не ламаючи голову складанням особистих планів. Безумовно, якщо деякі нюанси вас не сильно влаштовують в запропонованому списку ігор, ви маєте право переробити що – або під себе – деякі моменти прибрати, частина додати, а що – то залишити. Запам’ятайте основні правила, які слід враховувати під час будь-якої новорічної програми 2019 для дорослих:

  • відкриттям свята має бути вступне слово господаря будинку або людини, який, власне, і організував цей захід (не більше 5-10 хвилин);
  • після цього необхідно дати людям можливість спокійно випити і перекусити, зазвичай на це йде близько 30-40 хвилин;
  • конкурси і танці не повинні йти підряд, робіть паузи (хоча б інтервалом в 15 хвилин);
  • продумайте наявність маленьких сувенірів для всіх гостей, без винятку;
  • не слід змушувати людину брати участь в конкурсі, якщо він дав твердий негативну відповідь.

Ось, загалом – то, і всі вимоги, які необхідно дотримуватися при підготовці та проведенні святкового торжества на Новий рік 2019. А зараз пропонуємо вашій увазі дуже веселе відео, яке стане для вас наочним прикладом того, які ж конкурси слід включати в список своїх розваг.

Відео: смішна новорічна сценка

Конкурси для дорослих на Новий рік 2019

Кількість конкурсів, що проводяться на Новий рік 2019, ви повинні визначати самостійно. По ходу програми для дорослих їх число може варіюватися, залежно від обстановки. Якщо у вашому святковому сценарії запланована поява Діда Мороза і Снігуроньки, то продумайте найкращий для цього момент, щоб було, так би мовити, не надто пізно і не надто рано. Ось вам один з яскравих прикладів того, як можна професійно включити улюблених усіма головних новорічних персонажів в ситуацію атмосферу урочистості і веселощів.

Відео: новорічний розважальний конкурс з Дідом Морозом і Снігуронькою

Таким кумедним способом можна розвеселити всіх гостей, присутніх на вашій вечірці. Вони, безумовно, будуть в захваті від участі в подібних новорічних іграх, в яких кожен повинен отримати свій маленький приємний сувенір. Для того, щоб ваша святкова ніч перетворилася в чарівну і незабутню, рекомендуємо переглянути наші підготовлені варіанти досить цікавих конкурсів. Що вам більше сподобається, то і обов’язково включайте в свій список новорічних несподіванок.

«Найбільш мужній». Для цієї гри потрібно вибрати дівчину, яка буде виконувати роль Снігуроньки. Її потрібно посадити на стілець і прямо навпроти посадити 5 чоловіків, у кожного з яких одна штанина закочується до коліна. Тепер учасники повинні спробувати розтопити серце Снігуроньки, кажучи їй компліменти по черзі. Весь гумор в тому, що переможцем стане не самий красномовний чоловік, а володар самої волохатих ноги.

«Наречена Діда Мороза». У цій грі беруть участь милі дами і Дід ​​Мороз. Завдання жінок догодити дідуся, в залежності від того, яке завдання їй попадеться: заспівати пісню, виконати танець, розсмішити і т.д. Така кумедна гра підніме всім навколо настрій на Новий рік 2019. Для дорослих це стане справжнім розслабленням і відстороненням від своїх настирливих проблем. Подібний конкурс повинен неодмінно міститися в списку вашого сценарію.

«Вгадай хто?». Для проведення цієї частини заходу всім учасникам потрібно розділитися на дві команди і встати навпроти один одного. Тепер ведучий зав’язує очі одному з учасників першої команди. Відразу після цього люди з другої команди причепурюються в видані їм новорічні атрибути: забавні ковпаки, вушка, носики і т.д. Потім ведучий оголошує початок змагань, і учасник із зав’язаними очима повинен на дотик вгадати – хто перед ним стоїть. Завдання людини полягає в тому, щоб розпізнати, як можна більшу кількість людей. Далі команди міняються ролями. За підсумками гри виявляється команда – переможець.

«Лопни кулька». Якщо ви не знаєте, які краще конкурси включити в свій список сценарію на Новий рік 2019 для дорослих, щоб було забавно і весело всьому оточенню, тоді можете не роздумуючи скористатися запропонованим нами варіантом. Для цієї гри вам знадобляться чотири звичайних повітряні кульки. Заздалегідь надійти їх. Для участі запрошуються чотири людини: два чоловіки і дві жінки, які діляться по парам. Потім ведучий роздає парам (чоловік – жінка) по кульці і оголошує початок конкурсу. Завдання пари полягає в тому, щоб лопнути повітряна куля, за допомогою тиску обох тел. Учасники, яким це вдасться зробити першими, отримають перемогу.

«Банани лопала бомба». Для цього конкурсу потрібно приготувати два добре вимитих банана і дві мотузки. Ведучий запрошує двох чоловіків, кожному з яких зав’язує руки за спиною і підводить їх до столу, на якому лежать банани. Завдання чоловіків полягає в тому, щоб зуміти без допомоги рук очистити і з’їсти свій банан. Переможе той, хто зробить це першим. Подібне розвага внесе свій позитивний відбиток на святі.

«П’яні шашки». Для даної гри використовується справжня шахова дошка, а замість шашок необхідно взяти стопки. З одного боку гравця тара заповнюється, припустимо, червоним вином, а з протилежного – білим. Ну це, якщо жінки будуть брати участь в даному конкурсі. Для міцного статі рекомендується скористатися коньяком і горілкою. Техніка даного розваги повністю відповідає грі в шашки. Скосив ворога – випий вміст. Виграє той чоловік, який, так скажімо, більше наклюкався. Але попереджаємо відразу, що фізично потрібно бути дуже міцним і витриманим, інакше весь свято потім доведеться проспати. Включіть у свій список сценарію на Новий рік 2019 для дорослих це розвага, і побачите, що все залишаться задоволені.

Ці та багато інших конкурси прекрасно зможуть урізноманітнити майбутню новорічну ніч. Головне, не варто забувати про те, що вся атмосфера просто зобов’язана бути невимушеною і ненав’язливою. Ваші друзі повинні відчувати себе розкуто і радісно, ​​тільки в такому випадку ваша звана вечірка пройде на ура! А ми пропонуємо вам переглянути ще один варіант цікавого конкурсу, яким можна чудово доповнити складений вами ігровий перелік.

Відео: новорічні розважальні конкурси

Наостанок

Ось такі святкові сценарій на Новий рік 2019 для дорослих можна використовувати на своєму заході. Як бачите, підготовка до зустрічі новорічного торжества повинна бути виконана з усією відповідальністю. Однак це не виключає здоровий гумор, веселі конкурси та відчайдушні танці. Підійдіть до цієї справи легко і без зайвої серйозності. Адже врешті-решт, це найдобріший і чарівне свято, який ми очікуємо протягом цілого року! Зі святом, дорогі друзі! Всіх вам благ!

Дивіться ще

Сценарії на Новий рік 2019 для підлітків

Якщо ваша дитина захотів провести новорічну ніч разом зі своїми друзями, не варто його відмовляти, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *